Schodolez Scalamobil S30 IQ

24 990 Kč
22 312,50 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Repasovaný schodolez Scalamobil IQ s invalidním vozíkem, nebo transportní sedačkou slouží k přepravě pacientů po schodech. 

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
1804
Záruka:
6 měsíců
Schodolezy - Invalidní vozík

Jedná se o schodolez od německého výrobce Alber. Kolečkový schodolez je určen pro snadný a zejména bezpečný transport pacienta s invalidním vozíkem, nebo transportní sedačkou. Disponuje čtyřmi integrovanými brzdami, které se po zdolání překážky automaticky aktivují. Na strmosti a materiálu schodiště nezáleží. Díky motoru stačí vynaložit minimální úsilí pro překonání překážky. Scalamobil je vhodný pro většinu běžných modelů invalidních vozíků. Díky skládací konstrukci, která se dá jednoduše rozložit na dvě části, je schodolez uzpůsoben i pro přepravu. Společně s tímto schodolezem dodáváme i invalidní vozík, nebo transportní sedačku - to prosím upřesněte při objednání. Součástí jsou nové akumulátory a nabíječka. V ceně schodolezu je buďto mechanický vozík, nebo transportní sedačka.


Max. výška schodu 20 cm / délka 55 cm / výška 114 cm / šířka 55-73 cm / hmotnost pohonné jednotky 16,6 kg / celková hmotnost 35,5 kg / max. zátěž 135 kg / max. dojezd 300 schodů 


Výhody:

Snadná manipulace.

Společně s tímto schodolezem dodáváme i invalidní mechanický vozík, nebo transportní sedačku.

Nenáročnost na rozměry manipulačního prostoru.


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.


Ke stažení 1

scalamobil_iq.pdf 1.24 MB