AAT S-Max - Schodolez

19 990 Kč
17 382,61 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Repasovaný kolečkový schodolez AAT S-Max. Zdravotní pomůcka pro bezpečný transport pacienta nebo seniora s omezenou pohyblivostí. Připojuje se k vozíku místo zadních kol.

Společně s tímto schodolezem dodáváme i invalidní mechanický vozík. Skládací konstrukce, výkonný motor, jednoduché ovládání. Zdolá i strmé a hladké schody.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
1803
Záruka:
6 měsíců
Schodolezy - Invalidní vozík

Kolečkový schodolez AAT S-Max, britské výroby, umožňuje bezpečný a jednoduchý transport pacienta nebo seniora se sníženou pohyblivostí. Připojuje se k vozíku místo zadních kol. Schodolez je skládací, lze ho rozdělit na dvě části, a máte ho tak vždycky po ruce. Schodiště může být z různého materiálu, nevadí ani strmější schody. Díky motoru překonáte překážku pouze minimálním úsilím. Tento schodolez dodáváme současně s invalidním vozíkem. Součástí balení jsou nové akumulátory a nabíječka.


Max. výška schodu 22 cm / akumulátor 2 x 12 V (3,3 Ah) / rychlost 8-23 schodů za minutu / šířka 32 cm / délka 32 cm / výška 120 cm / hmotnost 15 kg / max. zátěž 120 kg / max. dojezd 300 schodů / napětí 24 V


Výhody:

Snadný a bezpečný transport pacienta po schodech.

K tomuto schodolezu dodáváme i invalidní mechanický vozík.


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.


Ke stažení 2

katalogový list_s_max.pdf 113.25 KB
AAT S-MAX.pdf 972.09 KB