Vše o nákupu

Způsob platby

Způsob platby

HOTOVOST - platba v českých korunách nebo eurech
PLATBA KARTOU NA POBOČCE - k dispozici na prodejnách
PLATBA KARTOU ŘIDIČI - nutno nahlásit při objednávce
DOBÍRKA - platba při dodání kurýrem spol. PPL
COMGATE PLATEBNÍ BRÁNA - Online bankovní převod
COMGATE PLATEBNÍ BRÁNA - Online platba kartou
COMGATE PLATEBNÍ BRÁNA - Odložená platba o 30 dnů

Záruční a pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis

Pokud si u nás zakoupíte nový produkt zaručíme se Vám na 2 roky. Pokud se rozhodnete pro repasovaný produkt, doba záruky se zkracuje na 6 měsíců. V případě, že záruční doba produktu již vypršela, nezoufejte. Zavolejte nám a domluvte se s naším servisním technikem na opravě.

Doprava při pronájmu

Doprava při pronájmu

Objednávku Vám doručíme až domů. S produktem Vás naučíme manipulovat a k tomu Vám ho zcela zdarma namontujeme. Cena dopravy pro Ostravu činí 300 Kč, pro Prahu 700 Kč a pro ostatní města dle PSČ. Pronajímané zboží si u nás můžete vyzvednout i osobně. Pokud byste si však chtěli pronajmout el. polohovací postel, počítejte s většími rozměry (210x50x100 cm).

Možnost vyzkoušení na prodejně

Možnost vyzkoušení na prodejně

Pokud si nejste jistí svým výběrem, vždy si vybraný produkt můžete vyzkoušet v jedné z našich prodejen v Ostravě či Praze. Napište nám předem a my si pro Vás vyhradíme čas, abychom Vám s výběrem pomohli a případně doporučili obdobné produkty splňující Vaše očekávání.

Reklamace a výměna

Reklamace a výměna

Jsme si vědomi toho, že některé zdravotní pomůcky jsou často velice nákladné a zároveň nepostradatelné. Proto se Vám v případě jakékoli reklamace snažíme vyjít vstříc a co nejrychleji Vám pomoci. Prosíme Vás však o trpělivost, i my se musíme řídit standardním reklamačním řádem ČR, který nám ukládá povinnost reklamaci vyřídit do 30 dní od data jejího přijetí. V případě uznání reklamace může být produkt opraven, vyměněn nebo Vám mohou být vráceny peníze. Své reklamace směřujte na servis@invira.cz.

Naše doprava

Naše doprava

Objednávku Vám doručíme až do domu, s produktem Vás naučíme manipulovat a k tomu Vám ho zcela zdarma namontujeme. Cena dopravy se odvíjí dle vašeho PSČ. Nad hodnotu objednávky 35.000,-Kč je nasě doprava s montáží a zaškolením zcela zdarma. Před samotným doručením Vás kontaktujeme, abychom se s Vámi mohli domluvit na termínu doručení.

Doprava kurýrem PPL

Doprava kurýrem PPL

Doprava společností PPL zahrnuje pouze doručení kurýrem. Bohužel Vám touto cestou nejsme schopni zajistit montáž, ani zaškolení k manipulaci s produktem. Tento způsob dopravy je však pro elektrická polohovací lůžka a vybrané produkty zcela zdarma.

Vyzvednutí osobně v Ostravě

Vyzvednutí osobně v Ostravě

Vyzvedněte si produkt v naší prodejně v Ostravě na adrese Paličkova 75/2, 709 00, sami si jej vyzkoušejte a poraďte se s našim odborným týmem. Rozměrově největšími produkty jsou elektrické polohovací postele (210x50x100 cm), proto v tomto případě radíme využít naší dopravy nebo dopravy kurýrem.

Vyzvednutí osobně v Praze

Vyzvednutí osobně v Praze

Vyzvedněte si produkt v naší prodejně na adrese U Nikolajky 957/11, Praha 5 - Smíchov 150 00, sami si jej vyzkoušejte a poraďte se s našim odborným týmem. Rozměrově největšími produkty jsou elektrické polohovací postele (210x50x100 cm), proto v tomto případě radíme využít naší dopravy nebo dopravy kurýrem.