Vše o nákupu

Způsob platby

Způsob platby

HOTOVOST - platba v českých korunách nebo eurech
PLATBA KARTOU - k dispozici pouze na prodejnách
DOBÍRKA - platba při dodání technikem či kurýrem
BANKOVNÍ PŘEVOD - na základě zálohové faktury

Záruční a pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis

Pokud si u nás zakoupíte nový produkt zaručíme se Vám na 2 roky. Pokud se rozhodnete pro repasovaný produkt, doba záruky se zkracuje na 6 měsíců. V případě, že záruční doba produktu již vypršela, nezoufejte. Zavolejte nám a domluvte se s naším servisním technikem na opravě.

Doprava při pronájmu

Doprava při pronájmu

Objednávku Vám doručíme až domů. S produktem Vás naučíme manipulovat a k tomu Vám ho zcela zdarma namontujeme. Cena dopravy pro Ostravu činí 300 Kč, pro Prahu 700 Kč a pro ostatní města dle PSČ. Pronajímané zboží si u nás můžete vyzvednout i osobně. Pokud byste si však chtěli pronajmout el. polohovací postel, počítejte s většími rozměry (210x50x100 cm).

Možnost vyzkoušení na prodejně

Možnost vyzkoušení na prodejně

Pokud si nejste jistí svým výběrem, vždy si vybraný produkt můžete vyzkoušet v jedné z našich prodejen v Ostravě či Praze. Napište nám předem a my si pro Vás vyhradíme čas, abychom Vám s výběrem pomohli a případně doporučili obdobné produkty splňující Vaše očekávání.

Reklamace a výměna

Reklamace a výměna

Jsme si vědomi toho, že některé zdravotní pomůcky jsou často velice nákladné a zároveň nepostradatelné. Proto se Vám v případě jakékoli reklamace snažíme vyjít vstříc a co nejrychleji Vám pomoci. Prosíme Vás však o trpělivost, i my se musíme řídit standardním reklamačním řádem ČR, který nám ukládá povinnost reklamaci vyřídit do 30 dní od data jejího přijetí. V případě uznání reklamace může být produkt opraven, vyměněn nebo Vám mohou být vráceny peníze. Své reklamace směřujte na info@invira.cz.

Naše doprava

Naše doprava

Objednávku Vám doručíme až do domu, s produktem Vás naučíme manipulovat a k tomu Vám ho zcela zdarma namontujeme. Cena dopravy se odvíjí dle vašeho PSČ. Nad hodnotu objednávky 35.000,-Kč je nasě doprava zcela zdarma. Před samotným doručením Vás kontaktujeme, abychom se s Vámi mohli domluvit na termínu doručení. Při objednání více polohovacích postelí účtujeme 200 Kč navíc za každý další kus.

Doprava kurýrem PPL

Doprava kurýrem PPL

Doprava společností PPL zahrnuje pouze doručení kurýrem. Bohužel Vám touto cestou nejsme schopni zajistit montáž, ani zaškolení k manipulaci s produktem. Tento způsob dopravy je však pro elektrická polohovací lůžka nebo nad hodnotu objednávky 35.000,-Kč zcela zdarma.

Vyzvednutí osobně v Ostravě

Vyzvednutí osobně v Ostravě

Vyzvedněte si produkt v naší prodejně v Ostravě na adrese Paličkova 75/2, 709 00, sami si jej vyzkoušejte a poraďte se s našim odborným týmem. Rozměrově největšími produkty jsou elektrické polohovací postele (210x50x100 cm), proto v tomto případě radíme využít naší dopravy nebo dopravy kurýrem.

Vyzvednutí osobně v Praze

Vyzvednutí osobně v Praze

Vyzvedněte si produkt v naší prodejně na adrese U Nikolajky 957/11, Praha 5 - Smíchov 150 00, sami si jej vyzkoušejte a poraďte se s našim odborným týmem. Rozměrově největšími produkty jsou elektrické polohovací postele (210x50x100 cm), proto v tomto případě radíme využít naší dopravy nebo dopravy kurýrem.