O nás

Cílem společnosti Invira s.r.o. je pomoc lidem v těžké životní situaci, proto naše zdravotní pomůcky patří k nejlevnějším na trhu. Zároveň ale přísně dohlížíme na kvalitu a také odborný servis. Společnost nabízí i další služby pro kompletnější pokrytí problémů spojených s péčí o pacienty a blízké osoby. Patří k nim individuální konzultace, doprava, odborná montáž a proškolení. Pro přímý prodej zboží firma nabízí kamenné prodejny v Ostravě a v Praze, kde je po domluvě možná ukázka a osobní odběr zboží. Pro snadnější přístup k pronajímaným věcem společnost vybudovala detašované půjčovny také v Brně i na Slovensku. Jako poslední službu nabízíme výkup a repasování použitých pomůcek.Jak vznikla naše společnost?

Naše společnost vznikla za účelem pomáhat lidem v těžké životní situaci. Sami jsme v rodině řešili obdobné zdravotní problémy, jaké nyní pomáháme řešit Vám. Když jsme se v této situaci octli, měli jsme dva hlavní problémy jimiž byla vysoká prodejní cena kompenzačních pomůcek a nízká nabídka prodejců v okolí. Dnes se tyto problémy snažíme řešit a pomoci každému z Vás. Snažíme se mít vždy na paměti naše firemní hodnoty:
"Nikdo by neměl mít pocit, že platí víc, než se sluší a patří."
"Nikdo by neměl být nucen dělat to, co se mu nechce."
"Základní lidskou vlastností je slušnost."

Jak vznikla naše společnost?

Čím se zabýváme?

Již od samého začátku pracujeme s takzvanou těžkou zdravotní technikou. Nabízíme nové i starší kompenzační pomůcky, jakými jsou například starší invalidní mechanické vozíky a snažíme se jim vdechnout nový život, aby mohly pomoci všem, kteří pomoc potřebují, ale nemohou si ji dovolit.

Čím se zabýváme?

Jak to funguje?

Díky našemu odbornému týmu jsme schopni uvést téměř každou pomůcku do stoprocentního technického stavu, aby mohla být opětovně využita. Všechny naše produkty si můžete prohlédnout i vyzkoušet na našich pobočkách v Ostravě a Praze. Náš proškolený personál Vám nejen poradí s výběrem, ale také Vás naučí s pomůckou manipulovat, což může být u těžší zdravotní techniky problémové.

Jak to funguje?

Jaké jsou naše priority?

Naší prioritou jsou však elektrické polohovací postele, které nás do tohoto oboru přivedly. V současné době se věnujeme projektu, díky kterému naši klienti dostanou příležitost nenahlížet na elektrické polohovací postele jako na nutnou zdravotnickou pomůcku, nýbrž jako na esteticky líbivý kus nábytku.

Jaké jsou naše priority?

Inovační vouchery

Za podpory Inovačního voucheru pro Vás připravujeme novou polohovací postel.

Inovační vouchery

Fotovoltaika

Zavádění fotovoltaiky do firmy Invira s.r.o.

Fotovoltaika

Inovační Vouchery

Za podpory Inovačního voucheru pro Vás připravujeme příslušenství pro novou elektrickou polohovací postel.

Inovační Vouchery