AKCE POSTEL - El. lůžko Burmeier Dali IV + Matrace Reha + DOPRAVA ZDARMA

22 990 Kč
20 526,79 Kč bez DPH
Doprava PPL zdarma Nový produkt Matrace zdarma

Nabízíme vám balíček postel + matrace + doprava

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
5555
Záruka:
24 měsíců
Běžná cena:
26 000 Kč
4. Náklon ložné plochy
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy
Matrace - Antialergické vlastnosti
Matrace - Určeno pro elektrické postele
Matrace - Pratelné na 40°
Obecné - Top produkt
Obecné - Pojezdová kolečka
Hrazda
Doprava PPL zdarma

Pro více informací volejte na telefonní číslo 773 030 533.

Nově jsme pro Vás připravili prodejní akci, ve které Vám nabízíme v ceně lůžka také matraci a expresní dopravu zcela zdarma.

V ceně je zahrnuto:

1. Nové plně vybavené lůžko německé výroby s odnímatelnou hrazdou.

2. Matrace 10 x 90 x 200 cm s příjemným textilním potahem. Díky své konstrukci je vhodná pro elektrické polohovací postele.

3. Expresní doprava zdarma kurýrem společnosti PPL bez montáže a s dodáním po první dveře. Doručení do 24 hodin je možné při objednávce do 12:00 hodin, pokud se nevyskytnou technické potíže subdodavatelů služeb PPL, DHL nebo platební brány Comgate. Pak se může dodání drobně opozdit. 

Cena dopravy nezahrnuje výnos a montáž postele. 

Tu si u nás můžete dokoupit. Částka se řídí ceníkem dopravy (viz https://www.invira.cz/vse-o-nakupu).


Podrobný popis lůžka:


Bočnice lůžka jsou vyrobeny ze dřeva a potaženy laminovací folií v dekoru bukového dřeva. Na čelech lůžka jsou pak desky se stejným dekorem. Bočnice mohou být spuštěny pro bezbariérový přístup, nebo zajištěny ve vrchní poloze pro větší bezpečnost. Lůžko nabízí elektrický zdvih opory beder, nohou a výšky ložné plochy. Ložnou plochu lůžka lze navíc naklonit do individuálního náklonu tzv. antitrendelenburg polohy. 

Dále postel obsahuje hrazdu s hrazdičkou, které pomáhá při vstávání. Dřevěný lamelový rošt pro vaše maximální pohodlí a kolečka pro přesun celé postele. Ovladač je bezdrátový a s postelí je spárován pomocí Bluetooth.
Nové čtyřfunkční lůžko pro domácí péči od německé společnosti Burmeier GmbH má dvouletou záruku. Je nutno zmínit německou kvalitu zpracování bez kompromisů. Odpovídá posledním evropským standardům.Zdvih beder 0 až 72° / zdvih nohou 0 až 22° / zdvih ložné plochy 40 až 85 cm / rozměr 216 x 101 cm / ložná plocha 200 x 90 cm / nosnost lůžka 165 kg / hmotnost 93 kg

nosnost matrace 110 kg / rozměry 200 x 90 x 10 cm / hmotnost 4,8 kg / rozměry hrazdy 76 x 66 cm x 46 cm
Výhody lůžka:

Dvouletá záruka

Německá kvalita

Díky funkci antitrendelenburg lze z lůžka vyrobit několika stisky ovladače pohodlné kardiologické křeslo.Jak párovat ovladač s postelí: