TOP POSTEL - El. lůžko Economic + Matrace Zelená + DOPRAVA ZDARMA

20 990 Kč
18 252,17 Kč bez DPH
Doprava PPL zdarma Nový produkt Matrace zdarma Slevněno z 26 000 Kč
ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
5555
Záruka:
24 měsíců
Běžná cena:
26 000 Kč
4. Náklon ložné plochy
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy
Matrace - Antialergické vlastnosti
Matrace - Určeno pro elektrické postele
Matrace - Pratelné na 40°
Obecné - Top produkt
Obecné - Pojezdová kolečka
Hrazda
Doprava PPL zdarma

Pro více informací volejte 773 030 533.

Nově jsme pro Vás připravili prodejní akci, kdy Vám nabízíme v ceně lůžka také kvalitní matraci a expresní dopravu zcela zdarma.

V ceně je zahrnuto:

1. Nové plně vybavené lůžko německé lůžko s odnimatelnou hrazdou.

2. Matrace 10x90x200cm s paropropustným potahem je ideální pro klienty s inkontinencí. Díky své konstrukci je vhodná i pro elektrické polohovací postele.

3. Expresní doprava zdarma kurýrem společnosti PPL s dodáním po první dveře. Doručení do 24 hodin je možné při objednávce do 12:00, pokud se nevyskytnou technické potíže subdodavatelů služeb PPL, DHL nebo Comgate. Pak se může dodání drobně opozdit. Doprava je bez montáže. Dopravu lze změnit na dopravu naší firmou včetně montáže dle ceníku dopravy.


Podrobný popis lůžka:

Generačně nové čtyřfunkční lůžko pro domácí péči s dvouletou zárukou od německé společnosti Burmeier GmbH. Je nutno zmínit německou kvalitu zpracování bez kompromisů. Odpovídá posledním evropským standardům. Bočnice lůžka jsou vyrobeny ze dřeva a potaženy laminovací folií v dekoru bukového dřeva. Na čelech lůžka jsou pak desky se stejnou laminací. Bočnice mohou být spuštěny pro bezbariérový přístup nebo zajištěny ve vrchní poloze. Lůžko nabízí elektrický zdvih opory beder, nohou a výšky ložné plochy. Ložná plocha pak lze navíc naklonit do individuálního náklonu tzv. antitrendelenburg polohy. Dále postel obsahuje hrazdu s hrazdičkou, bočnice, dřevěný lamelový rošt a kolečka pro přesun.

Zdvih beder 0 až 72° / zdvih nohou 0 až 22° / zdvih ložné plochy 40 až 85 cm / rozměr 212 x 101 cm / ložná plocha 200 x 90 cm / nosnost 165 kg / hmotnost 93 kg

Výhody lůžka:

Dvouletá záruka.

Německá kvalita.

Díky funkci antitrendelenburg lze z lůžka vyrobit několika stisky ovladače pohodlné kardiologické křeslo.