Reference

Ohodnoťte nás také prostřednictvím Googlu či Seznamu:


Domov pro seniory - Senlife Mělník

Instalováno přes sto postelí, matrací, nočních stolků a dalšího vybavení.

Více na https://www.senlife.cz/Domov Seniorů - Dobré časy

Instalováno přes sto postelí, matrací, nočních stolků a dalšího vybavení.

Více na https://www.dsdobrecasy.eu/


Zdravím,

po dobrých zkušenostech z minulých realizací našich objednávek, opět chceme lůžka objednat u vás.

Paní Vítězslava z Orlové
Dobrý den,

chceme poděkovat za rychlé vyřízení dodávky schodolezu. Včera byl nám doručen a hned jsme jej vyzkoušeli. Jsme s ním velmi spokojeni. Švagrová se po dvou letech, kdy pobývala jen v bytě, dostala opět ven. Přejeme vše dobré ve vašem osobním životě i celému podnikovému kolektivu radost ze záslužné práce.

Paní Jana z Podkrkonoší.

Zdravím,

novou postel mám již v provozu, chci jen poděkovat za velmi solidní a spolehlivé jednání, že vše proběhlo bez problémů a tak, jak bylo domluveno. I pan, který mi postel montoval je na tuto práci velmi šikovný.

Paní Věra

Dobrý den,

ještě jednou moc děkuji za včasné vyřízení objednávky, doručení a instalaci polohovací postele.
Vyřiďte prosím poděkování i panu ing. Pokornému.

Pan Jiří z Loštic


Dobrý den,

děkuji za vstřícnost a bezvadné služby poskytnuté Vaší společností.

Pan Miloš z PrahyDobrý den,

chtěl bych vám všem moc poděkovat za příkladné vyřízení mé objednávky, včetně bleskové změny v obj. v tentýž den na mojí žádost. Velmi oceňuji profesionalitu , rychlost, komunikaci a skvělý servis až do bytu včetně montáže a předvedení. Pracovníci byly velmi precizní, ochotní a na minutu přesní! Ještě jednou moc děkuji.

Pan Marian z Prahy
JSEM TAKE RAD ŽE JEŠTE STALE EXISTUJI FIRMY JAKO JE TA VAŠE SDELUJI VAŠEMU VEDENI POCHVALU
I VAM SAMOZŘEJME ZA KOREKTNI A FER JEDNANÍ

Pan Ivan z PrahyDěkuji Vám Všem za vyřízení mojí objednávky. Postýlka je jako nová a perfektně funguje. Pan technik opět předvedl koncert pro dvě ruce a podle příjezdu by daly seřizovat hodinky. Rychlost Vaší dodávky od objednání po dodání je také naprosto bezkonkurenční. Moc Vám Všem opravdu od srdce děkuji a přeji Vám spoustu vděčných a spokojených zákazníků. Jste skvělý tým a já Vám držím palce.....

Pan Vladimír z Benátek nad Jizerou

Dobrý den,

děkuji za reakci, už jsem domluvena s panem řidičem. Jste úžasní, tak rychle jsem to nečekala ani ve snu. Vřelý dík

Paní Katka z PrahyRáda bych touto cestou poděkovala vašim pracovníkům za vstřícnost, ochotu, příjemné jednání a rychlost se kterou byla moje objednávka vyřízena.

Paní Darina


Dobrý den,

zásilka dorazila k naší naprosté spokojenosti. Ještě jednou děkuji za rychlé a kvalitní vyřízení objednávky.

S pozdravem

Pan Luděk

Dobrý den,

chtěl bych ještě jednou poděkovat za vstřícnost a rychlost při řešení mé reklamace. Prosím, vyřiďte také poděkování servisním technikům.

Pan Milan


Dobry den.

Touto cestou bych chtela velice podekovat panu Krutskému i Vaší společnosti, za velice ochotny a vřelý přístup, při řešení problému s antidekubitní matrací. Velice si vážím toho, že k osudu těžce nemocných lidí, odkázaných jen na pomoc nejbližších, není Vaše společnost lhostejná .Pan Krutský dle mého názoru je člověk na svém místě a svoji práci odvádí velice dobře,až nadstandartně .Přeji Vám hodně spokojených zákazníku, já tedy rozhodně jsem. S pozdravem

Paní Lucie z Kynšperku nad OhříDobrý den,

právě jsem dostala feedback od klientky Yvon a jejího doprovodu, pro níž jsem u Vás měla vypůjčený zvedák během jejího pobytu v Ostravě u příložitosti mistrovství v krasobruslení.Klientka byla se všemi službami moc spokojena, tlumočím tedy pochvalu tímto i Vám a všem Vašim spolupracovníkům, kteří se na této akci podíleli.

I já děkuji mnohokrát za spolupráci, přeji všechno dobré a snad někdy v budoucnosti při podobné poptávce Srdečně zdraví

Paní Šárka z PrahyDobrý den,

děkuji za zprávu a fakturu. Zároveň bych chtěl také poděkovat za vstřícné, rychlé a nekoplikované  jednání s Vámi. Moc si toho cením, nebývá samozřejmostí takovýto přístup k zakázníkům. Ještě jednou moc děkuji.
Přeji krásný zbytek dne.

Pan Josef z Ostravy
Dobrý den,

velmi Vám děkuji za rychlé vyřízení a velmi milou komunikaci..Objednávku mám doma, pan řidič vše velmi rychle složil a vysvětlil. S pozdravem a přáním poklidného dne

Paní Veronika ze Sezamic