Motomed Reck Viva 2 - Pro nohy a ruce

44 990 Kč
40 169,64 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Repasovaný motomed Reck Viva 2 je léčebný pohybový přístroj kompenzující nedostatek pohybu. Tento typ umožňuje aktivní či pasivní procvičení horních i dolních končetin. 

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
1703
Záruka:
6 měsíců
Motomedy - Tréninkové programy
Motomedy - Trénink rukou i nohou
Obecné - Pojezdová kolečka

Motomed Viva 2 je pohybový přístroj poháněný motorem od světoznámého výrobce Reck. Motomedy jsou určeny všem osobám trpícím ochrnutím. Kompenzují jim nedostatek pohybu a pomáhají zmírňovat následky, jako je ztuhlost kloubů, křeče či špatné zažívání. Pohybový přístroj Viva 2 nabízí širokou škálu programů (symetrický trénink ochrnuté části těla, uvolnění křečí, samostatné šlapání...), které můžete libovolně nastavovat na displeji, na kterém můžete také sledovat průběh tréninku. 

Oproti předchozí verzi Viva 1, je displej barevný a má velká tlačítka, což umožňuje velice snadné ovládání. Výhodou zařízení je jeho skladnost a pojízdnost, která Vám umožní Motomed používat nejen v rehabilitačních zařízeních, ale i v pohodlí domova. Motomed Reck Viva Vám pomůže plnohodnotně procvičit dolní a horní končetiny aktivně, i pasivně s pomocí pohonu. Lýtkové opory nejsou vždy součástí, pokud o ně stojíte, vyžádejte si je prosím u nás. Příplatek za lýtkovou oporu je 300 Kč / ks.

Nastavení polohy těla při cvičení na motomedu

Pokud jste se rozhodli, že potřebujete ke cvičení na motomedu zaškolit, rádi vám cvičení představíme ať už u nás na pobočkách, nebo u vás doma.

Pamatujte však na to, že náš personál vám motomed nastaví jak budete potřebovat, ale nastavení podle vlastních potřeb vám fyzioterapeuta nenahradí.

Proto doporučujeme, abyste nastavení také probrali se specialistou.


Max. rychlost 60 ot./min / uhlopříčka displeje 14,5 cm / max. nastavitelná doba terapie 120 min / hmotnost 72 kg / nosnost 135 kg / délka 61-87 cm / šíře 59 cm / výška 105-117 cm


Výhody:

Snadné použití i v pohodlí domova.

Výhodná cenová nabídka.

Možnost volby mezi řadou tréninkových programů.


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.