Motomed Reck Viva 2 - Pro nohy

34 990 Kč
30 426,09 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Repasovaný motomed Reck Viva 2 je léčebný pohybový přístroj kompenzující nedostatek pohybu. Tento typ umožňuje aktivní či pasivní procvičení dolních končetin. 

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
1704
Záruka:
6 měsíců
Motomedy - Tréninkové programy
Motomedy - Trénink nohou
Obecné - Pojezdová kolečka

Motomed Viva 2 je pohybový přístroj poháněný motorem od světoznámého výrobce Reck. Motomedy jsou určeny všem osobám trpícím ochrnutím. Kompenzují jim nedostatek pohybu a pomáhají zmírňovat následky, jako je ztuhlost kloubů, křeče či špatné zažívání. Pohybový přístroj Viva 2 nabízí širokou škálu programů (symetrický trénink ochrnuté části těla, uvolnění křečí, samostatné šlapání...), které můžete libovolně nastavovat na displeji, na kterém můžete také sledovat průběh tréninku. Oproti předchozí verzi Viva 1, je displej barevný a má velká tlačítka, což umožňuje velice snadné ovládání. Výhodou zařízení je jeho skladnost a pojízdnost, která Vám umožní Motomed používat nejen v rehabilitačních zařízeních, ale i v pohodlí domova. Motomed Reck Viva Vám pomůže plnohodnotně procvičit dolní končetiny aktivně, i pasivně s pomocí pohonu.  Lýtkové opory nejsou vždy součástí, pokud o ně stojíte, vyžádejte si je prosím u nás. Příplatek za lýtkovou oporu je 300Kč / ks. 


Max. rychlost 60 ot./min / uhlopříčka displeje 14,5 cm / max. nastavitelná doba terapie 120 min / hmotnost 72 kg / nosnost 135 kg / délka 55 cm / šíře 60 cm / výška 100 - 110 cm


Výhody:

Výhodná cenová nabídka.

Jednoduchá a snadná kompenzace pohybu i v pohodlí domova.

Možnost pasivního i aktivního tréninku nohou.


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.

Ke stažení 2

NavodViva2.pdf 110.99 KB
motomed - viva reck 2.pdf 2.75 MB