×
INFORMACE O PROVOZU POBOČEK
Vážení zákazníci, dne 28. 9. 2023 jsou pobočky v Ostravě a Praze uzavřeny. Pouze pobočka v Praze bude uzavřena i následující den 29. 9. 2023. Děkujeme za pochopení.

Motomed Reck Viva - Pro nohy

19 990 Kč
17 383 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Repasovaný motomed Reck Viva je léčebný pohybový přístroj kompenzující nedostatek pohybu. Tento typ umožňuje aktivní či pasivní procvičení dolních končetin.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
1701
Záruka:
6 měsíců
Motomedy - Tréninkové programy
Motomedy - Trénink nohou
Obecné - Pojezdová kolečka

Motomed Viva je pohybový přístroj poháněný motorem od světoznámého výrobce Reck. Motomedy jsou určeny všem osobám trpícím ochrnutím. Kompenzují jim nedostatek pohybu a pomáhají zmírňovat následky, jako je ztuhlost kloubů, křeče či špatné zažívání. Pohybový přístroj Viva nabízí širokou škálu programů (symetrický trénink ochrnuté části těla, uvolnění křečí, samostatné šlapání...),  které můžete libovolně nastavovat na displeji, na kterém můžete také sledovat průběh tréninku. Výhodou zařízení je jeho skladnost a pojízdnost, která Vám umožní Motomed používat nejen v rehabilitačních zařízeních, ale i v pohodlí domova. Motomed Reck Viva Vám pomůže plnohodnotně procvičit dolní končetiny aktivně, i pasivně s pomocí pohonu. Lýtkové opory nejsou vždy součástí, pokud o ně stojíte, vyžádejte si je prosím u nás. Příplatek za lýtkovou oporu je 300Kč/ks.


Hmotnost 25 kg / délka 55 cm / šíře 60 cm / výška 100 - 110 cm


Výhody:

Výhodná cenová nabídka.

Široká nabídka tréninkových programů.

Díky pohonu lze procvičovat nejen pasivně, ale i aktivně.


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.

Ke stažení 2

Navod Viva reck 1.pdf 86.6 KB
Reck_motomed_Viva_1.pdf 691.25 KB