Motomed Reck Viva - Pro nohy a ruce

29 990 Kč
26 776,79 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Repasovaný motomed Reck Viva je léčebný pohybový přístroj kompenzující nedostatek pohybu. Tento typ umožňuje aktivní či pasivní procvičení horních i dolních končetin.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
1702
Záruka:
6 měsíců
Motomedy - Tréninkové programy
Motomedy - Trénink rukou i nohou
Obecné - Pojezdová kolečka

Motomed Viva je pohybový přístroj poháněný motorem od světoznámého výrobce Reck. Motomedy jsou určeny všem osobám trpícím ochrnutím. Kompenzují jim nedostatek pohybu a pomáhají zmírňovat následky, jako je ztuhlost kloubů, křeče či špatné zažívání. Pohybový přístroj Viva nabízí širokou škálu programů (symetrický trénink ochrnuté části těla, uvolnění křečí, samostatné šlapání...),  které můžete libovolně nastavovat na displeji, na kterém můžete také sledovat průběh tréninku. 

Výhodou zařízení je jeho skladnost a pojízdnost, která Vám umožní Motomed používat nejen v rehabilitačních zařízeních, ale i v pohodlí domova. Motomed Reck Viva Vám pomůže plnohodnotně procvičit dolní a horní končetiny aktivně, i pasivně s pomocí pohonu. Lýtkové opory nejsou vždy součástí, pokud o ně stojíte, vyžádejte si je prosím u nás. Příplatek za lýtkovou oporu je 300 Kč / ks.

Nastavení polohy těla při cvičení na motomedu

Pokud jste se rozhodli, že potřebujete ke cvičení na motomedu zaškolit, rádi vám cvičení představíme ať už u nás na pobočkách, nebo u vás doma.

Pamatujte však na to, že náš personál vám motomed nastaví jak budete potřebovat, ale nastavení podle vlastních potřeb vám fyzioterapeuta nenahradí.

Proto doporučujeme, abyste nastavení také probrali se specialistou.


Hmotnost 34 kg / délka 85 cm / šíře 60 cm / výška 100 - 110 cm


Výhody:

Výhodná cenová nabídka.

Jednoduché použití i v pohodlí domova.

Možnost volby mezi různými tréninkovými programy.


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.