Měsíční pronájem koncentrátoru kyslíku s nebulizátorem

2 500 Kč
2 066,12 Kč bez DPH
Repasovaný produkt 0 % AKONTACE

Malý, lehký výkonný koncentrátor kyslíku s možností nebulizace a s časovačem.

ks
Dostupnost:
Skladem
Oxygenerátory - Ukazatel
Oxygenerátory - Nízká hlučnost
Obecné - Bezdrátové ovládání
Obecné - Pojezdová kolečka
Oxygenerátory - Energetická úspornost

Výkonný kvalitní koncentrátor. Je skladný, tichý s nízkou spotřebou. Umožňuje nepřetržitý provoz 24 hodin denně. Funkce nebulizace. Plynulá regulace výstupu kyslíku. Alarm při nízké koncentraci hlídá kvalitu výstupního kyslíku.


Výhody tohoto přístroje:

- časovač

- malý, lehký tichý

- nebulizátor

Výrobce doporučuje zajistit si alternativní zdroj přídavného kyslíku pro případ výpadku elektrického proudu, poplachu nebo mechanického selhání. Poraďte se se svým lékařem, jaký typ náhradního systému se požaduje. Toto vybavení se má používat jako kyslíkový doplněk a nepovažuje se za dostatečné k podpoře života nebo k udržení životních funkcí!

Tento přístroj je vybaven výstupem pro nebulizér, tedy rozprašovač, který umožňuje vdechování vodní mlhoviny společně s léčebnou látkou do dýchacích cest a pomáhá tak při léčbě dýchacích onemocnění. Kyslíkový koncentrátor s nebulizérem vytváří kapičky velikostí 10-20 mikronů, které pak můžete přímo vdechovat spolu se stlačeným a čistým vzduchem, který dodává přímo koncentrátor. Proto jsou na této verzi přístroje dva výstupy, jeden pro výstup kyslíku, druhý pro připojení hadičky s nádobkou s tekutinou, která se bude inhalovat (např. léčivo nebo aroma).

Co je to nebulizace? 

Nebulizéry jsou zařízení, která vytváří velice jemnou mlhovinu - aerosol - sloužící ke studené inhalaci. Nebulizér se nejčastěji používá při léčbě respiračních onemocnění, laryngitidy i zánětu průdušek.


Koncentrace kyslíku 93 % / hladina intenzity zvuku 40 dB / výstupní tlak 5 PSI / průtok 0,5 - 5 l /min / napájení 280 W / filtr Hepa / hmotnost 15,5 kg / výška 50 cm / šířka 39 cm / hloubka 24,5 cm / při nebulizaci 11 litrů za minutu při cca 40% koncentraci kyslík


Toto zboží si můžete odkoupit z nájemní smlouvy a my Vám poskytneme slevu ve výši jednoho měsíčního nájmu z pořizovací ceny.