Měsíční pronájem koncentrátoru kyslíku

1 500 Kč
1 239,67 Kč bez DPH
Repasovaný produkt BEZ KAUCE

Koncentrátory kyslíku Invacare Platinum 5XL a De Vilbiss 525 k pronájmu koncentrují kyslík z okolního prostředí, kyslíkové láhve tedy nejsou potřebné.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2230
Oxygenerátory - Ukazatel
Obecné - Pojezdová kolečka
Oxygenerátory - Energetická úspornost

Kyslíkový koncentrátor je přístroj zlepšující kvalitu dýchání. Je určen k dlouhodobé oxygenoterapii, kterou indikuje lékař. Umožňuje vytváření vyšší koncentrace kyslíku z okolního prostředí, nepotřebuje tedy žádnou zásobu kyslíku v podobě tlakových lahví. Pro snadnou kontrolu hladiny kyslíku je zařízení vybaveno ukazatelem. U koncentrátoru kyslíku oceníte zejména čtyři pojezdová kolečka a rukojeti umožňující snadnou manipulaci v pohodlí domova.

Uvedená cena je za jeden měsíc pronájmu. Krom kyslíkových brýlí a zvlhčovače Vám ke každému zapůjčenému koncentrátoru poskytneme mineralizovanou (destilovanou) vodu, která je pro jeho správný chod nezbytností. V případě použití běžné vody z kohoutku totiž hrozí nevratné poškození přístroje.

Výrobce doporučuje zajistit si alternativní zdroj přídavného kyslíku pro případ výpadku elektrického proudu, poplachu nebo mechanického selhání. Poraďte se se svým lékařem, jaký typ náhradního systému se požaduje. Toto vybavení se má používat jako kyslíkový doplněk a nepovažuje se za dostatečné k podpoře života nebo k udržení životních funkcí!


Invacare Platinum 5XL
Koncentrace kyslíku 87 - 95,6 % / hladina intenzity zvuku 50 dB / výstupní tlak 5 PSI / průtok 0,5 - 5 l /min / výkon 390 W / filtr Hepa (skříňový) / hmotnost 24 kg / výška 20 cm / šířka 20 cm / hloubka 20 cm

De Vilbiss 525
Koncentrace kyslíku 93 % / hladina intenzity zvuku 40 dBA / výstupní tlak 8,5 PSI / průtok 0,5 - 5 l /min / napájení 230 V / filtr skříňový / hmotnost 16,3 kg / výška 62 cm / šířka 34 cm / hloubka 30 cm


Výhody:

Výhodná cenová nabídka.

Možnost pronájmu na dobu již od jednoho měsíce.


Použití tohoto přístroje jen na doporučení lékaře.

Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.

Ke stažení 1

invacare-perfecto-cesky.pdf 1.7 MB