Měsíční pronájem koncentrátoru kyslíku

1 500 Kč
1 239,67 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Koncentrátory kyslíku Invacare Platinum 5XL a De Vilbiss 525 k pronájmu koncentrují kyslík z okolního prostředí, kyslíkové láhve tedy nejsou potřebné.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2230
Oxygenerátory - Ukazatel
Obecné - Pojezdová kolečka
Oxygenerátory - Energetická úspornost

Kyslíkový koncentrátor je přístroj zlepšující kvalitu dýchání. Je určen k dlouhodobé oxygenoterapii, kterou indikuje lékař. Umožňuje vytváření vyšší koncentrace kyslíku z okolního prostředí, nepotřebuje tedy žádnou zásobu kyslíku v podobě tlakových lahví. Pro snadnou kontrolu hladiny kyslíku je zařízení vybaveno ukazatelem. U koncentrátoru kyslíku oceníte zejména čtyři pojezdová kolečka a rukojeti umožňující snadnou manipulaci v pohodlí domova.

Uvedená cena je za jeden měsíc pronájmu. Krom kyslíkových brýlí a zvlhčovače Vám ke každému zapůjčenému koncentrátoru poskytneme mineralizovanou (destilovanou) vodu, která je pro jeho správný chod nezbytností. V případě použití běžné vody z kohoutku totiž hrozí nevratné poškození přístroje.

Toto zboží si můžete odkoupit z nájemní smlouvy a my Vám poskytneme slevu ve výši jednoho měsíčního nájmu z pořizovací ceny.


Invacare Platinum 5XL
Koncentrace kyslíku 87 - 95,6 % / hladina intenzity zvuku 50 dB / výstupní tlak 5 PSI / průtok 0,5 - 5 l /min / výkon 390 W / filtr Hepa (skříňový) / hmotnost 24 kg / výška 20 cm / šířka 20 cm / hloubka 20 cm

De Vilbiss 525
Koncentrace kyslíku 93 % / hladina intenzity zvuku 40 dBA / výstupní tlak 8,5 PSI / průtok 0,5 - 5 l /min / napájení 230 V / filtr skříňový / hmotnost 16,3 kg / výška 62 cm / šířka 34 cm / hloubka 30 cm


Výhody:

Výhodná cenová nabídka.

Možnost pronájmu na dobu již od jednoho měsíce.


Použití tohoto přístroje jen na doporučení lékaře.

Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.

Ke stažení 1

invacare-perfecto-cesky.pdf 1.7 MB
Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.