Měsíční pronájem motomedu na nohy i ruce

1 800 Kč
1 487,60 Kč bez DPH
Repasovaný produkt BEZ KAUCE

Repasovaný motomed je léčebný pohybový přístroj kompenzující nedostatek pohybu. Tento typ umožňuje aktivní či pasivní procvičení horních i dolních končetin.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2218
Motomedy - Tréninkové programy
Motomedy - Trénink rukou i nohou
Obecné - Pojezdová kolečka

Motomed pro nohy a ruce je softwarově ovládaný pohybový přístroj poháněný motorem. Zabývá se kompenzací nedostatku pohybu a následky s tímto problémem spojenými, jako je ztuhlost kloubů či špatné zažívání. Je určen především pro osoby trpící ochrnutím, křečemi a tělesnou slabostí. S použitím integrovaných programů plnohodnotně procvičuje dolní a horní končetiny aktivně, i pasivně s pomocí pohonu. Mezi tyto programy se řadí například cílený symetrický trénink ochrnuté části těla, cvičení zaměřené na uvolnění křečí nebo samostatné šlapání. 

Součástí je dálkové ovládání s displejem, díky kterému lze snadno nastavovat programy, jimiž přístroj disponuje, nebo sledovat průběh tréninku. Výhodou zařízení je jeho skladnost a pojízdnost, která Vám umožňuje Motomed používat nejen v rehabilitačních zařízeních, ale i v pohodlí domova. Uvedená cena je za jeden měsíc pronájmu. Lýtkové opory nejsou vždy součástí, pokud o ně stojíte, vyžádejte si je prosím u nás. Fotografie je pouze ilustrační a nemusí odpovídat zapůjčenému produktu. 

Toto zboží si můžete odkoupit z nájemní smlouvy a my Vám poskytneme slevu ve výši jednoho měsíčního nájmu z pořizovací ceny.

Nastavení polohy těla při cvičení na motomedu

Pokud jste se rozhodli, že potřebujete ke cvičení na motomedu zaškolit, rádi vám cvičení představíme ať už u nás na pobočkách, nebo u vás doma.

Pamatujte však na to, že náš personál vám motomed nastaví jak budete potřebovat, ale nastavení podle vlastních potřeb vám fyzioterapeuta nenahradí.

Proto doporučujeme, abyste nastavení také probrali se specialistou.


Hmotnost - kg / nosnost - kg / délka - cm / šíře - cm / výška - cm


Výhody:

Výhodná cenová nabídka.

Kompenzace pohybu i v domácích podmínkách.

Široká škála aktivních i pasivních tréninkových programů.


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.