×
INFORMACE O PROVOZU POBOČEK
Vážení zákazníci, dne 28. 9. 2023 jsou pobočky v Ostravě a Praze uzavřeny. Pouze pobočka v Praze bude uzavřena i následující den 29. 9. 2023. Děkujeme za pochopení.

Měsíční pronájem motomedu na nohy i ruce

1 800 Kč
1 488 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Repasovaný motomed je léčebný pohybový přístroj kompenzující nedostatek pohybu. Tento typ umožňuje aktivní či pasivní procvičení horních i dolních končetin.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2218
Motomedy - Tréninkové programy
Motomedy - Trénink rukou i nohou
Obecné - Pojezdová kolečka

Motomed pro nohy a ruce je softwarově ovládaný pohybový přístroj poháněný motorem. Zabývá se kompenzací nedostatku pohybu a následky s tímto problémem spojenými, jako je ztuhlost kloubů či špatné zažívání. Je určen především pro osoby trpící ochrnutím, křečemi a tělesnou slabostí. S použitím integrovaných programů plnohodnotně procvičuje dolní a horní končetiny aktivně, i pasivně s pomocí pohonu. Mezi tyto programy se řadí například cílený symetrický trénink ochrnuté části těla, cvičení zaměřené na uvolnění křečí nebo samostatné šlapání. Součástí je dálkové ovládání s displejem, díky kterému lze snadno nastavovat programy, jimiž přístroj disponuje, nebo sledovat průběh tréninku. Výhodou zařízení je jeho skladnost a pojízdnost, která Vám umožňuje Motomed používat nejen v rehabilitačních zařízeních, ale i v pohodlí domova. Uvedená cena je za jeden měsíc pronájmu. Lýtkové opory nejsou vždy součástí, pokud o ně stojíte, vyžádejte si je prosím u nás. Fotografie je pouze ilustrační a nemusí odpovídat zapůjčenému produktu. 

Toto zboží si můžete odkoupit z nájemní smlouvy a my Vám poskytneme slevu ve výši jednoho měsíčního nájmu z pořizovací ceny.


Hmotnost - kg / nosnost - kg / délka - cm / šíře - cm / výška - cm


Výhody:

Výhodná cenová nabídka.

Kompenzace pohybu i v domácích podmínkách.

Široká škála aktivních i pasivních tréninkových programů.


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.