×
Pobočka Praha:
Vážení zákazníci, omlouváme se, ale z kapacitních důvodů nejsme schopni garantovat montáž s našim technikem v běžném režimu. Pro aktuální termín dodání nás prosím kontaktujte. Omezení předpokládáme do 8.7.2022 a netýká se osobního odběru nebo PPL zásilek. Děkujeme za pochopení.

Měsíční pronájem invalidního mechanického vozíku se zvýšenou nosností

500 Kč
413,22 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Invalidní mechanický vozík se skládací konstrukcí k pronájmu i v nadrozměrných velikostech.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2205
El. vozíky - Skládací konstrukce
El. vozíky - Interiérový vozík
El. vozíky - Vozík do města
Obecné - Zvýšená nosnost

Mechanický invalidní vozík je vhodný pro pohyb v interiéru i exteriéru. Je tvořen odlehčenou konstrukcí, díky které pro Vás ovládání bude hračkou. Vozík je také vybaven odnímatelnými podnožkami, odnímatelnými zadními koly s brzdami a skládací konstrukcí, takže jej můžete kdykoli snadno a rychle složit. U vozíků s šíří sedu v rozmezí 5055 cm je konstrukce tvořena ztuženým dvojitým křížem, který zvyšuje jeho pevnost a nosnost. Mechanické invalidní vozíky nabízíme v různých variantách dle šíře sedu a celkového provedení, stačí nás kontaktovat a rádi Vám pomůžeme s výběrem. Uvedená cena je za jeden měsíc pronájmu.

Při objednávce prosím nezapomeňte uvést požadovanou šíři sedu do poznámky. Stačí změřit metrem nebo Vám pomůže přiložená tabulka u fotografie vozíku.

Toto zboží si můžete odkoupit z nájemní smlouvy a my Vám poskytneme slevu ve výši jednoho měsíčního nájmu z pořizovací ceny.


Výška vozíku 100 cm / výška sedu od země 45 - 50 cm (vyšší hodnota se sedákem) / šíře vozíku 69 cm / šíře sedu 50 cm / šíře vozíku 60 cm / hloubka sedu 50 cm / délka vozíku 100 cm / hmotnost 21,3 kg / nosnost 150 kg / zadní kola Ø 60 cm / přední kola Ø 20 cm


Výhody:

Skládací konstrukce zpevněná dvojitým křížem.


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.