Měsíční pronájem invalidního mechanického vozíku se zvýšenou nosností

600 Kč
495,87 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Invalidní mechanický vozík se skládací konstrukcí k pronájmu i v nadrozměrných velikostech.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2205
El. vozíky - Skládací konstrukce
El. vozíky - Interiérový vozík
El. vozíky - Vozík do města
Obecné - Zvýšená nosnost

Mechanický invalidní vozík je vhodný pro pohyb v interiéru i exteriéru. Je tvořen odlehčenou konstrukcí, díky které pro Vás ovládání bude hračkou. Vozík je také vybaven odnímatelnými podnožkami, odnímatelnými zadními koly s brzdami a skládací konstrukcí, takže jej můžete kdykoli snadno a rychle složit. U vozíků s šíří sedu v rozmezí 5055 cm je konstrukce tvořena ztuženým dvojitým křížem, který zvyšuje jeho pevnost a nosnost. Mechanické invalidní vozíky nabízíme v různých variantách dle šíře sedu a celkového provedení, stačí nás kontaktovat a rádi Vám pomůžeme s výběrem. Uvedená cena je za jeden měsíc pronájmu.

Při objednávce prosím nezapomeňte uvést požadovanou šíři sedu do poznámky. Stačí změřit metrem nebo Vám pomůže přiložená tabulka u fotografie vozíku. Případně uveďte výšku a váhu. 

Toto zboží si můžete odkoupit z nájemní smlouvy a my Vám poskytneme slevu ve výši jednoho měsíčního nájmu z pořizovací ceny.


Výška vozíku 100 cm / výška sedu od země 45 - 50 cm (vyšší hodnota se sedákem) / šíře vozíku 69 cm / šíře sedu 50 cm / šíře vozíku 60 cm / hloubka sedu 50 cm / délka vozíku 100 cm / hmotnost 21,3 kg / nosnost 150 kg / zadní kola Ø 60 cm / přední kola Ø 20 cm


Výhody:

Skládací konstrukce zpevněná dvojitým křížem.


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.