Měsíční pronájem lůžka Luxus

1 500 Kč
1 239,67 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Elektrická polohovací postel k zapůjčení z řady našich nejvyspělejších zdravotních postelí.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2203
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy

Polohovací postele Luxus nabízí kvalitu pro domácí péči, a to zejména díky dřevěné konstrukci. Díky neotřelému designu a dřevěnému vzhledu se harmonicky přizpůsobuje domovům pacientů.  Nedílnou součástí při pronájmu lůžka je i matrace z PUR pěny. Integrované bočnice mohou být spuštěny pro bezbariérový přístup kdykoli nejsou potřebné. Lůžko nabízí elektrický zdvih opory beder, nohou a výšky ložné plochy. Dále disponuje hrazdou s hrazdičkou, bočnicemi, dřevěným lamelovým roštem a kolečky pro přesun. Součástí každé polohovací postele k pronájmu je také matrace. Uvedená cena je za jeden měsíc pronájmu.

Toto zboží si můžete odkoupit z nájemní smlouvy a my Vám poskytneme slevu ve výši jednoho měsíčního nájmu z pořizovací ceny.


Zdvih beder 0 až 72° / zdvih nohou 0 až 22° / zdvih ložné plochy 40 až 80 cm / rozměr 214 x 105 cm / ložná plocha 200 x 90 cm / nosnost 135 kg


Výhody:

Toto lůžko je možné prodloužit na o 20 cm pomocí nástavce a výměnou bočnic za delší, takto upravené lůžko je za příplatek k nájmu 200,- Kč.

Prodloužené lůžko tak má ložnou plochu 90 x 220 cm.

Možnost pronájmu na dobu již od jednoho měsíce.


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.