Měsíční pronájem lůžka Komfort

1 200 Kč
991,74 Kč bez DPH
Repasovaný produkt BEZ KAUCE

Pokud si nechcete polohovací postel kupovat anebo nemáte poukaz ze zdravotní pojišťovny, pak pro vás máme řešení. Kompletní polohovací postel si půjčte. Postel se dá rozložit na menší díly a smontovat u vás. V místnosti nepotřebujete příliš prostoru a lůžko vám udělá velkou službu.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2202
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy

Uvedená cena je za jeden měsíc pronájmu. Lůžko můžete mít libovolně dlouho. V ceně pronájmu je také matrace, postranní zábrany a hrazda. Lůžko je kompletně vybaveno k okamžitému použití.

Co je součástí lůžka

  • bočnice a rošt
  • tři elektrické funkce
  • hrazda s hrazdičkou
  • matrace v omyvatelném potahu

    Elektricky polohovatelné lůžko snadno ovladatelné pomocí kabelového ovladače. Zdvih bederní části těla je elektrický, nohy také. Celá postel je elektricky výškově nastavitelná v rozsahu 40 - 80 cm (+ výška matrace). Vnější rozměr lůžka jsou typicky 220 x 110 cm, ložná plocha 90 x 200 cm. Lůžko Komfort má  všechny potřebné prvky při péči o pacienta a některé navíc. Jedná se o starší konstrukci lůžka, ale nikterak to nesnižuje jeho funkčnost. Lůžko se vyznačuje robustním roštem, ale zároveň nabízí částečné zakrytování lůžka dřevem. Bočnice bývají také v dekoru bukového dřeva v některých případech můžeme dodat i masivní kovové bočnice. Lůžko má všechny potřebné funkce pečovatelského lůžka.

Špatně se vám vstává z postele? Chcete elektrickou postel, ale bojíte se "nemocničního vzhledu"? Vyzkoušejte si polohovací postel pronájmem

Toto zboží včetně matrace si můžete odkoupit z nájemní smlouvy a my Vám poskytneme slevu ve výši jednoho měsíčního nájmu z pořizovací ceny.


Zdvih beder 0 až 72° / zdvih nohou 0 až 22° / zdvih ložné plochy v rozsahu 40 až 80 cm / vnější rozměr 220 x 110 cm / ložná plocha 90 x 200 cm


Výhody:

Možnost pronájmu na dobu již od jednoho měsíce.

Toto lůžko je možné prodloužit na o 20 cm pomocí nástavce a výměnou bočnic za delší, takto upravené lůžko je za příplatek k nájmu 200 Kč.


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.