Potřebujete procvičovat horní a dolní končetiny? Podívejte se na naše MOTOMEDY, které vám nahradí nedostatek pohybu. Motomedy naleznete v kategorii "Ostatní pomůcky".

Měsíční pronájem lůžka Komfort

1 200 Kč
991,74 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Elektrická polohovací postel k zapůjčení z řady našich zdravotních postelí.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2202
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy

Uvedená cena je za jeden měsíc pronájmu. Lůžko můžete mít libovolně dloho. V ceně pronájmu je také matrace, postranní zábrany a hrazda. Lůžko je kompletně vybaveno k okamžitému použití.

Výbava postele:

Matrace
Hrazda
Postranní zábrany
Kolečka s brzdami

Elektricky polohovatelné lůžko snadno ovladatelné pomocí kabelového ovladače. Zdvih bederní části těla je elektrický, nohy také. Celá postel je elektricky výškově nastavitelná v rozsahu 40 - 80 cm (+ výška matrace). Vnější rozměr lůžka jsou typicky 220 x 110 cm, ložná plocha 90 x 200 cm. Lůžko Komfort má  všechny potřebné prvky při péči o pacienta a některé navíc. Jedná se o starší konstrukci lůžka, ale nikterak to nesnižuje jeho funkčnost. Lůžko se vyznačuje robustním roštem, ale zároveň nabízí částečné zakrytování lůžka dřevem. Bočnice bývají také v dekoru bukového dřeva v některých případech můžeme dodat i masivní kovové bočnice. Lůžko má všechny potřebné funkce pečovatelského lůžka.

Toto zboží si můžete odkoupit z nájemní smlouvy a my Vám poskytneme slevu ve výši jednoho měsíčního nájmu z pořizovací ceny.


Zdvih beder 0 až 72° / zdvih nohou 0 až 22° / zdvih ložné plochy v rozsahu 40 až 80 cm / vnější rozměr 220 x 110 cm / ložná plocha 90 x 200 cm


Výhody:

Možnost pronájmu na dobu již od jednoho měsíce.

Toto lůžko je možné prodloužit na o 20 cm pomocí nástavce a výměnou bočnic za delší, takto upravené lůžko je za příplatek k nájmu 200,- Kč.


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.