Měsíční pronájem invalidního mechanického polohovacího vozíku

600 Kč
495,87 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Invalidní mechanický a polohovací vozík k pronájmu v různých velikostech.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2206
El. vozíky - Interiérový vozík
El. vozíky - Vozík do města
Obecný - Polohovatelný

Polohovací mechanický invalidní vozík je speciální typ invalidního vozíku, který poskytuje pacientům s funkčními poruchami pohybové soustavy podporu v plném rozsahu. Polohovací vozíky nabízí možnost změny náklonu polstrované zádové části, stejně tak i sedáku a opěrek horních a dolních končetin. Dokáží se tedy plně přizpůsobit potřebám pacienta. Pokud potřebujete spolehlivý a všestranný invalidní vozík s možností polohování, doporučujeme Vám zvolit tento. Uvedená cena je za jeden měsíc pronájmu.

Při objednávce prosím nezapomeňte uvést požadovanou šíři sedu do poznámky. Stačí změřit metrem nebo Vám pomůže přiložená tabulka u fotografie vozíku. Případně uveďte výšku a váhu. 

Toto zboží si můžete odkoupit z nájemní smlouvy a my Vám poskytneme slevu ve výši jednoho měsíčního nájmu z pořizovací ceny.


Výška vozíku 100 cm / výška sedu od země 50 cm (vyšší hodnota se sedákem) / šíře vozíku 62 cm / šíře sedu 38-50 cm / hloubka sedu 40 cm / délka vozíku 100 cm / délka vozíku bez podnožek 78 cm / hmotnost - kg / nosnost - kg


Výhody:

K dostání různé modely.

Zapůjčení na dobu již od jednoho měsíce.


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.