Měsíční pronájem lůžka Premium

3 000 Kč
2 479,34 Kč bez DPH
Repasovaný produkt BEZ KAUCE

Našim nejnáročnějším klientům nabízíme prémiové elektrické lůžko Evobeds One české výroby. Má příjemný vzhled, který nenapovídá, že by se jednalo o polohovací lůžko. Nabízí však vše, co od zdravotní postele potřebujete.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2228
4. Náklon ložné plochy
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy
Obecné - Pojezdová kolečka
Obecný - Polohovatelný
Hrazda

Vysoký komfort a bezpečnost

Elektrické polohovací lůžko Evobed One už slouží v domovech i nemocnicích. Pomůže i u vás doma. 

Lůžko nabízí polohování zádové části a části pro dolní končetiny, horizontální nastavení výšky a pozici antitrendelenburg (hlavový díl je níž než nožní). Naklonění ložné plochy  je 10° (antitrendelenburg poloha). 

Hrazda s madlem o výšce 95 cm poskytuje více prostoru pečujícím díky tomu, že je umístěna v čele postele a že je vyrobena s jedním ohybem. Péče o pacienta je tak mnohem snazší. 

Dvojitá kolečka s brzdou zajistí bezpečný přesun postele. 

Bočnice - zajištění proti pádu z postele - jsme spojili systémem přímo do rámu postele. Jsou navíc polstrované a neomezují výhled po pokoji. Nemusíte se tak cítit bariery vůči svému okolí. 

Čalounění postele je potaženo snadno udržovatelnými polstrovanými potahy. Snadnou dezinfekci zajišťují materiály postele, které jsou odolné proti dezinfekčním prostředkům a umožňují snadné a rychlé čištění. Polstrované celokrytování postele nemá ostré hrany. Nemusíte se tak bát zranění.

Matrace s omyvatelným paropropustným potahem je součástí pronájmu polohovací postele. Zajištění matrace se nachází v čelech postele, nepřekáží tak při nástupu a výstupu z lůžka.

Co je součástí lůžka

  • Polstrované bočnice a lamelový rošt
  • Hrazda s hrazdičkou
  • Matrace v omyvatelném potahu

Celková šířka 106 cm / Celková délka 224 cm / Výška od země 43 cm / Maximální výška ve zvednuté poloze včetně hrazdy 209 cm / Maximální úhel naklonění ložné plochy 10° / Maximální naklonění zádové části 68° / Maximální zalomení části pro dolní končetiny 32° / Maximální pacientské zatížení postele 180 kg / délka polstrovaných bočnic 120 cm


Materiály a čalounění: Konstrukce: Ocel / Povrchová úprava rámu: Komaxit - práškové lakování / Krytování postele: Dřevěné materiály /Potahy: Polstrovaná ekokůže, Polstrovaný textil


Výhody pronájmu:

Toto zboží včetně matrace si můžete odkoupit z nájemní smlouvy a my Vám poskytneme slevu ve výši jednoho měsíčního nájmu z pořizovací ceny.

Možnost pronájmu na dobu již od jednoho měsíce na jak dlouho budete potřebovat.