Invalidní vozík hliníkový nadrozměrný - vysoká nosnost

8 990 Kč
8 026,79 Kč bez DPH
Nový produkt

Nosnost do 140 kg, šíře sedu 50 cm váha pouhých 14,4 kg a s brzdami pro obsluhu. Pokud hledáte široký a bezpečný vozík s vyšší nosností a přitom lehký, tak jste ho právě našli!

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
1483
Záruka:
24 měsíců
El. vozíky - Skládací konstrukce
El. vozíky - Interiérový vozík
El. vozíky - Vozík do města
Obecné - Zvýšená nosnost

Využití najde u sestřiček v nemocnicích, v domovech a jiných zdravotnických střediscích. Pomůže samozřejmě v domácím prostředí a nebojte se ho vzít i ven na procházku. Do auta ho poskládáte velice jednoduše, a nízkou váhu - na to, jaký je to pořádný vozík - oceníte hned při prvním nakládání.

Součástí vozíku je vlastní sedák

Velmi odolný skládací invalidní vozík s rámem ze standardní hliníkové slitiny má výklopné a odnímatelné opěrky nohou (podnožky), které jsou výškově nastavitelné za pomoci šroubů. Standardní opěrky rukou (područky) a nohou jsou výškově a délkově nastavitelné. Bubnové brzdy zajistí bezpečnost na vašich cestách. Pokud máte vozík pro své blízké, tak velice oceníte brzdy pro doprovod.

  • Opěrky nohou jsou výklopné, úhlově nastavitelné s páskem na patu
  • Područky mají boční chrániče a jsou odnímatelné pro nástup z boční strany
  • Zadní kola jsou vybavena pevnými PU pneumatikami odolnými proti propíchnutí, s úchytným kroužkem pro pohon vlastními silami. Zadní kola lze jednoduše z vozíku sundat.
  • Stupínek pro naklápění celého vozíku pomáhá zdolávat vyšší prahy.
  • Skládací konstrukce s křížovým rámem zajistí snadnou přepravu a uskladnění.Celková délka 101 cm / Celková šířka 74 cm /Celková výška 90 cm / Celková délka bez podnožek 76 cm / Šíře sedu 50 cm / Šířka ve složeném stavu 34 cm / Výška sedu od země 49 cm / Zadní kolo 24" / Přední kolo 8" / Hmotnost 14,4 kg / Nosnost 140 kg