Transportní invalidní vozík skládací

8 990 Kč
8 026,79 Kč bez DPH
Nový produkt

Transportní vozík zvládnete naložit takřka jednou rukou. Je totiž skládací a velice lehký. Přitom jeho dvojitý kříž zajistí bezpečný převoz s nosností až do 125 kg.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
1480
Záruka:
24 měsíců
Obecné - Pojezdová kolečka

Transportní vozík zvládne pojmout i malý kufr automobilu. Jeho přepravní rozměry jsou 88 cm na délku, 74 cm na výšku a 27 cm na šířku. A pokud sundáte podnožky, tak se délka zkrátí až na 66 cm. S jeho devíti kily zvládnete naložit vozík takřka jednou rukou. Na sedáku jsou pro tyto účely dvě uši, které pomohou vozík lépe uchytit.S čím vám ještě vozík pomůže?

Funkční opěrky nohou jsou odnímatelné a výklopné, kdyby překážely při nastupování či vystupování z vozíku. Podnožky jsou sklápěcí.

Ač by nízká váha tomu nemusela nasvědčovat, transportní vozík má na sobě hodně kovových částí, které prodlouží jeho životnost.

Područky jsou polstrované, zajistí vám pohodlí.

Ergonomicky umístěná rukojeť pro tlačení vozíku s brzdami pro obsluhu je samozřejmostí. 

Pomůcka proti překlopení vozíku je umístěna v prostoru pro obsluhu a usnadňuje překonávání obrubníků.

Poradí si s nosností do 125 kg díky dvojitému kovovému kříži v konstrukci.

Zadní kapsa na suchý zip uschová to nejnutnější.

Projedete s ním i do místnosti s dveřmi o šíři 60 cm! 


Skládací transportní vozík je ideální na cestování vlakem, autem a letadlem.


Nemusíte se obávat šíře sedu - područky na ruce jsou součástí rámu a neomezují v sedu, vozík tak může využít i lidé, kteří by potřebovali širší vozík. 

Přední kolečka je možné snížit či zvýšit až v šesti úrovních. Rozpětí mezi jednotlivými úrovněmi je 1 cm.


Šíře sedu 45 nebo 50 cm / Hloubka sedu 40 cm / Celková výška v nesloženém stavu 90 cm / Celková šířka v nesloženém stavu 59,6 cm / Celková délka v nesloženém stavu 90 cm / Barva Ice Blue / rozměry ve složeném stavu: 88 cm na délku, 74 cm na výšku a 27 cm na šířku / Výška sedadla od země 45 cm / Průměr předního kola 7'' / Průměr zadního kola 14'' / nosnost do 125 kg / váha 9 kg