Lehká skládací rampa pro invalidní vozík

6 490 Kč
5 794,64 Kč bez DPH
Nový produkt

Obrovský pomocník při zdolávání vyšších míst, obrubníků, schodů a také vyjíždění a vjíždění do automobilu na vozíku. Teleskopickou rampu používejte doma i venku. Všude tam, kde by vám nějaká překážka mohla stát v cestě. 

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2164
Záruka:
24 měsíců
Obecné - Zvýšená nosnost
Obecné - Výškově nastavitelný

Lehkou skládací teleskopickou rampu můžete vozit pořád v autě a vejde se i do menších aut. Její délka je totiž pouhých 87 cm, po vysunutí se prodlouží až na dva metry. Takže můžete využívat kteroukoliv délku v rozpětí 87 - 200 cm. Jednoduše si povysunete teleskopickou rampu na požadovanou délku, zachytíte horní podpěru na vrcholu překážky a můžete bezpečně přejet.Rampy jsou vyrobeny z hliníku odolného proti korozi. Povrch kolejnic je dodatečně pokrytý protiskluzovým materiálem. 


Cena zahrnuje dvě stejné kolejnice.


Jak rampy používat bezpečně?

  • Rampy používejte pouze na tvrdém, stabilním povrchu.
  • Rampy mají dva boční profily, které chrání proti sklouznutí.
  • Rampy musí být vždy umístěny rovnoběžně.
  • Před použitím zkontrolujte, zda jsou rampy stabilní.
  • Rampy lze velmi snadno a rychle složit do kompaktního balení, což uživatelům usnadňuje přepravu. Během přepravy vždy zajistěte a znehybněte rampy, aby nedošlo k jakýmkoli nehodám.
  • Přečtěte si manuál.

Rampy jsou vybaveny ergonomickou rukojetí pro snadné přenášení. Přepravní zámek zajistí, aby se teleskopická rampa nevysunula. Na spodní straně je protiskluzový povlak, který zabraňuje sklouznutí ramp z povrchu, o který máte rampu opřenou. 

Rampy jsou vybaveny plastovými kluznými ložisky, která zaručují bezproblémovou funkci teleskopického mechanismu. Eloxovaný povrch zajišťuje velmi vysokou odolnost. 

Rampy jsou v podstatě bezúdržbové. Vždy před použitím se však doporučuje zkontrolovat, zda povrch kolejnic (pojezd) je čistý. V případě zjištění jakýchkoli nesrovnalostí kontaktujte prodejce. 

Rampy prodáváme v páru jako celek. Nelze si objednat jen jednu kolejnici.


Délka 200 cm / vnitřní šířka 22 cm / vnější šířka 24 cm / výška 6 cm / maximální zatížení obou ramp najednou do 300 kg (2x150 kg) / váha 12,2 kg (2x 12,2 kg obě rampy)


Výhody:

Nízká váha

Kompaktní balení vhodné i do malého auta

Teleskopický výsuv, který umožňuje nastavit si požadovanou délku

Protiskluzová povrchová úprava