Polohovací mechanický invalidní vozík nový

od 12 990 Kč
od 11 598,21 Kč bez DPH
Nový produkt

Nový invalidní mechanický vozík s možností polohování je vhodný především pro osoby s poruchou pohybové soustavy v plném rozsahu.

ks
Dostupnost:
Zvolte variantu
Kód zboží:
Zvolte variantu
Záruka:
24 měsíců
El. vozíky - Interiérový vozík
El. vozíky - Vozík do města
Obecný - Polohovatelný

Vozík má odolný hliníkový rám, který stabilizuje hlavu a záda a je určen především pro pacienty se všemi druhy neurologických onemocnění. Vozík je lehký, obratný a nastavitelný.

Stabilizaci hlavy zajišťuje prodloužené opěradlo, které se dá nastavit do úhlu sklonu od 0 ° do 90 °. což umožňuje pacientovi zůstat v leže a pololehu a tím snižuje svalové napětí.

O bezpečnou cestu se postarají brzdy pro obsluhu a protipádová kolečka, které zamezí možnému převrácení. Opěrka hlavy je upevněna na suchý zip, takže si můžete výšku nastavit podle potřeb. Součástí vozíku jsou stabilizační pásy s karabinou. Konstrukce vozíku je opatřena dvojitým křížem, vozík můžete proto jednoduše složit tak, jako u běžného mechanického vozíku. Celková šířka vozíku po složení jsou 33 cm.

Vozík je vyroben z materiálů odolných vůči znečištění a vodě, takže se nebojte vyrazit ven na procházku. Zadní kola jsou nafukovací, můžete přizpůsobit tvrdost kol povrchu, po kterém se budete pohybovat. Pumpička a sada klíčů je samozřejmě součástí vozíku.

Barva rámu je stříbrná, potah je černý nebo hnědý. Pokud si přejete konkrétní variantu, prosím specifikujte to v objednávce. Bez specifikace vyskladňujeme aktuálně dostupnou barvu.

Vozík nabízíme ve dvou šířích sedu, Určit přesně si ji můžete v tabulce, která se nachází v galerii, nebo nám zavolejte a rádi vám poradíme.


Výška vozíku 124 cm / výška sedu od země 46 - 48 cm / šíře vozíku 67 a 70 cm / šíře sedu 43 a 46 cm / délka vozíku 117 cm / délka vozíku bez podnožek 81 cm / hmotnost 19,3 kg a 20,3 kg / nosnost 100 kg


Výhody:

Skládací konstrukce zpevněná dvojitým křížem.

Možnost polohovaní vozíku do polohy vleže.

Pevná hliníková konstrukce.