×
Pobočka Praha:
Vážení zákazníci, omlouváme se, ale z kapacitních důvodů nejsme schopni garantovat montáž s našim technikem v běžném režimu. Pro aktuální termín dodání nás prosím kontaktujte. Omezení předpokládáme do 8.7.2022 a netýká se osobního odběru nebo PPL zásilek. Děkujeme za pochopení.

Polohovací mechanický invalidní vozík nový

od 12 990 Kč
od 11 295,65 Kč bez DPH
Nový produkt

Nový invalidní mechanický vozík s možností polohování je vhodný především pro osoby s poruchou pohybové soustavy v plném rozsahu.

ks
Dostupnost:
Zvolte variantu
Kód zboží:
Zvolte variantu
Záruka:
24 měsíců
El. vozíky - Interiérový vozík
El. vozíky - Vozík do města
Obecný - Polohovatelný

Vozík má odolný hliníkový rám, který stabilizuje hlavu a záda a je určen především pro pacienty se všemi druhy neurologických onemocnění. Vozík je lehký, obratný a nastavitelný.

Stabilizaci hlavy zajišťuje prodloužené opěradlo, které se dá nastavit do úhlu sklonu od 0 ° do 90 °. což umožňuje pacientovi zůstat v leže a pololehu a tím snižuje svalové napětí.

O bezpečnou cestu se postarají brzdy pro obsluhu a protipádová kolečka, které zamezí možnému převrácení. Opěrka hlavy je upevněna na suchý zip, takže si můžete výšku nastavit podle potřeb. Součástí vozíku jsou stabilizační pásy s karabinou. Konstrukce vozíku je opatřena dvojitým křížem, vozík můžete proto jednoduše složit tak, jako u běžného mechanického vozíku. Celková šířka vozíku po složení jsou 33 cm.

Vozík je vyroben z materiálů odolných vůči znečištění a vodě, takže se nebojte vyrazit ven na procházku. Zadní kola jsou nafukovací, můžete přizpůsobit tvrdost kol povrchu, po kterém se budete pohybovat. Pumpička a sada klíčů je samozřejmě součástí vozíku.

Barva rámu je stříbrná, potah je černý.

Vozík nabízíme ve dvou šířích sedu, Určit přesně si ji můžete v tabulce, která se nachází v galerii, nebo nám zavolejte a rádi vám poradíme.
Výška vozíku 124 cm / výška sedu od země 46 - 48 cm / šíře vozíku 67 a 70 cm / šíře sedu 43 a 46 cm / délka vozíku 117 cm / délka vozíku bez podnožek 81 cm / hmotnost 19,3 kg a 20,3 kg / nosnost 100 kg


Výhody:

Skládací konstrukce zpevněná dvojitým křížem.

Možnost polohovaní vozíku do polohy vleže.

Pevná hliníková konstrukce.