TOP REPAS - El. lůžko Bock 3fx + Antidek.mat. s kompresorem + DOPRAVA ZDARMA

11 990 Kč
10 426 Kč bez DPH
Doprava PPL zdarma Repasovaný produkt Sleva
ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
9999
Záruka:
6 měsíců
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy
Obecné - Top produkt
Obecné - Pojezdová kolečka
Hrazda
Doprava PPL zdarma

Pro více informací volejte 773 030 533.

Nově jsme pro Vás připravili prodejní akci na starší repasované lůžko, kdy Vám nabízíme v ceně lůžka navíc také antidekubitní matraci s kompresorem a s dopravou zcela zdarma. Akce platí do vyprodání skladových zásob.

V ceně je zahrnuto:

1. Repasované plně vybavené lůžko výrobce Hermann Bock s odnímatelnou hrazdou a odolnými šedými bočnicemi pro snadnější úchop při vstávání.

2. Aktivní antidekubitní bublinová matrace, která účinně předchází vzniku proleženin. Tato matrace se pokládá na klasickou matraci, nelze ji dát pouze na samotnou postel. Klasická matrace není součástí tohoto balíčku. Pokud nemáte matraci do polohovacího lůžka, rádi Vám s výběrem poradíme. Matrace naleznete zde.

3. Doprava zdarma kurýrem společnosti PPL s dodáním po první dveře. Doprava je bez montáže. Dopravu lze změnit na dopravu naší firmou včetně montáže dle ceníku dopravy.


Podrobný popis lůžka:

Elektrická polohovací postel od německého výrobce Hermann Bock GmbH zapadne díky jednoduchému designu a příjemnému vzhledu do každého interiéru. Zdravotní lůžko umožňuje elektrický zdvih opory beder, nohou i výšky ložné plochy. Dodáváme ho s dřevěným lamelovým roštem, hrazdou, pojezdnými kolečky a také s bočnicemi, které brání pádu pacienta. Postel působí příjemně a nevyvolává dojem zdravotnického zařízení. Zkrátka, s touto elektrickou polohovací postelí získáte pověstnou německou kvalitu i komfort v jednom.


Zdvih beder 0 až 72° / zdvih nohou 0 až 22° / zdvih ložné plochy 40 až 80 cm / rozměr 214 x 105 cm / ložná plocha 200 x 90 cm / nosnost 135 kg 


Podrobný popis matrace s kompresorem:

Aktivní antidekubitní matrace působí preventivně proti vzniku proleženin u dlouhodobě nemocných osob. Skládá se z mnoha bublin, které se periodicky nafukují a vyfukují. Vzduchový systém zajistí potřebný pohyb pro ležící pacienty i seniory.  Zdravotní antidekubitní matrace se pokládá na klasickou matraci, nelze ji dát pouze na samotnou postel.

Vzduch do bublin vhání kompresor, který dodáváme společně s matrací. Kompresorem se také reguluje vnitřní tlak, takže si sami nastavíte tvrdost matrace.

Tato antidekubitní zdravotní pomůcka je nová, ne repasovaná.


Kompresor - napájení 220230 V AC, 50 Hz / výstupní objem vzduchu 5 l/m / tlak 40100 mmhg / časový cyklus 12 min / spotřeba 7 W / hmotnost 1,4 kg

Matrace - rozměr 200 x 88 x 7cm / mat. PVC / hmotnost 2,3 kg / nosnost 100 kg