Matrace Silver ProAir

5 990 Kč
5 348,21 Kč bez DPH
Nový produkt

Ortopedická, antidekubitní i antibakteriální matrace s vyztuženými boky vám zároveň pomůže snadněji vstávat z polohovací postele.

ks
Dostupnost:
Na dotaz
Kód zboží:
1121
Záruka:
24 měsíců
Matrace - Cirkulace vzduchu
Matrace - Antialergické vlastnosti
Matrace - Určeno pro elektrické postele

Jádro matrace

Matrace je navrhnuta a vyrobena tak, aby zamezila vzniku proleženin a zpříjemnila dobu strávenou na lůžku. Jádro matrace je vyrobeno ze studené pěny HR4040, zpevněné boky ze studené pěny 3050, horní vrstva matrace je vyrobena z profilované studené pěny Visco 4517 nejvyšší kvality, která Vám zajistí ničím nerušený spánek. Matrace má po bocích vyztužené boky, můžete se proto o matraci opřít, když potřebujete vstávat z postele ze sedu. 

Matrace je antidekubitní (proti proleženinám) do třídy II a zároveň ortopedická

Potah matrace

Součástí matrace je potah, který je vyrobený z obou stran z neprošitého SilverGuard. Potah je snímatelný díky černému zipu, který matraci lemuje. Boky matrace jsou opatřeny prodyšnou 3D mřížkou, která umožňuje boční větrání matrace. Díky tomu se snižuje riziko tvorby vnitřní vlhkosti. Potah SilverGuard obsahuje aktivní stříbro, které eliminuje tvorbu roztočů.

Lidské tělo vyvíjí na matraci tlak, kterému se musí matrace přizpůsobit. Naše matrace rozkládá váhu a snižuje nepřirozené otlaky lopatek, hýždí, pat a ramen.

Vyrobeno v České republice


Délka: 200 cm / šířka 90 cm / výška 15 cm / nosnost - trvalé zatížení do 160 kg / váha 10 kg / baleno komprimačním způsobem v praktické transportní tašce (ve formě válce)


Výhody:

Vyrobená z vysoce kvalitních pěn

Potah SilverGuard obsahuje aktivní stříbro, které eliminuje tvorbu roztočů

Zip potahu kolem celé matrace pro snadné odepnutí potahu

Vyztužené boky matrace pro eliminaci propadání při vstávání

Matrace kombinuje antidekubitní ochranu s ortopedickými výhodami studené pěny

Baleno komprimačním způsobem v praktické transportní tašce

Antidekubitní ochrana do třídy II.