Matrace antidekubitní pasivní s paropropustným potahem - Modrá

3 290 Kč
2 860,87 Kč bez DPH
Nový produkt

Nová antidekubitní matrace je kvalitní pomůckou proti proleženinám vhodnou pro pacienty s inkontinencí. Díky své konstrukci je vhodná i pro elektrické polohovací postele.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
1104
Záruka:
24 měsíců
Matrace - Cirkulace vzduchu
Matrace - Antialergické vlastnosti
Matrace - Určeno pro elektrické postele
Matrace - Pratelné na 90°
Matrace - Nepropustnost

Pohodlný spánek je především o kvalitní matraci, proto Vám nabízíme tento typ matrace, který se svou vybaveností řadí na vrchol našich produktů. Matrace antidekubitní pasivní je navrhnuta tak, aby zamezila vzniku proleženin a zpříjemnila Vám tak dobu strávenou na lůžku. Jádro matrace je vyrobeno z antialergické PUR pěny té nejvyšší kvality, která Vám zajistí ničím nerušený spánek. Součástí matrace je paropropustný potah zajišťující vodotěsnost, ale zároveň i mikrocirkulaci vzduchu. Samotný potah lze dezinfikovat a prát až na 90°C a díky postrannímu zipu je manipulace s ním velice jednoduchá. Matrace je ideální volbou pro všechny milovníky komfortního a ničím nerušeného spánku.


Trvalé zatížení do 120 kg / obal je omyvatelný, snímatelný, dezinfikovatelný, pratelný (90 °C) / rozměry 200 x 90 x 12 cm (délka x šíře x výška) / hmotnost 10 kg


Výhody:

Ochrana proti proleženinám.

Odolná proti průniku tekutin.

Konstrukce matrace umožňuje použití na polohovacích postelích.

Ke stažení 1

MANUAL MATRACE PASIV.pdf 118 KB