Koncentrátor kyslíku s nebulizátorem

26 990 Kč
23 469,57 Kč bez DPH

Malý, lehký a výkonný koncentrátor kyslíku s možností nebulizace, časovačem a dálkovým ovladačem

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2005
Záruka:
24 měsíců
Oxygenerátory - Ukazatel
Oxygenerátory - Nízká hlučnost
Obecné - Bezdrátové ovládání
Obecné - Pojezdová kolečka
Oxygenerátory - Energetická úspornost

Výkonný kvalitní koncentrátor. Je skladný, tichý s nízkou spotřebou. Umožňuje nepřetržitý provoz 24 hodin denně. Funkce nebulizace. Plynulá regulace výstupu kyslíku. Alarm při nízké koncentraci hlídá kvalitu výstupního kyslíku. Dálkové ovládání pro snadnou obsluhu. Dodáváme s litrem sterilní destilované vody.


Výhody tohoto přístroje:

- časovač

- dálkové ovládání 

- malý, lehký, tichý

- nebulizátor


Tento přístroj je vybaven výstupem pro nebulizér, tedy rozprašovač, který umožňuje vdechování vodní mlhoviny společně s léčebnou látkou do dýchacích cest a pomáhá tak při léčbě dýchacích onemocnění. Kyslíkový koncentrátor s nebulizérem vytváří kapičky velikostí 10-20 mikronů, které pak můžete přímo vdechovat spolu se stlačeným a čistým vzduchem, který dodává přímo koncentrátor. Proto jsou na této verzi přístroje dva výstupy, jeden pro výstup kyslíku, druhý pro připojení hadičky s nádobkou s tekutinou, která se bude inhalovat (např. léčivo nebo aroma).

Co je to nebulizace? 

Nebulizéry jsou zařízení, která vytváří velice jemnou mlhovinu - aerosol - sloužící ke studené inhalaci. Nebulizér se nejčastěji používá při léčbě respiračních onemocnění, laryngitidy i zánětu průdušek.


Koncentrace kyslíku 93 % / hladina intenzity zvuku 40 dB / výstupní tlak 5 PSI / průtok 0,5 - 5 l /min / napájení 280 W / filtr Hepa / hmotnost 15,5 kg / výška 50 cm / šířka 39 cm / hloubka 24,5 cm / při nebulizaci 11 litrů za minutu při cca 40% koncentraci kyslík