×
COVID OMEZENÍ
Vážení zákazníci, z důvodu současné situace nejsme schopni uspokojovat Vaše zakázky v obvyklých termínech // Pokud se chcete vyhnout čekání, objednávejte nové zboží // Osobní odběr zboží je možný pouze bezkontaktně // Preferiujeme bezkontaktní platby kartou nebo převodem // Z kapacitních důvodů je pravděpodobné delší dodání repasovaného zboží // Prosíme o shovívavost //

Elektrické polohovací lůžko - Bock 3fx

10 990 Kč
9 556,52 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Elektrická polohovací postel Bock 3fx v několika barevných provedeních v sobě spojuje příslovečnou německou kvalitu i pohodlí v jednom.

ks
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Kód zboží:
1004
Záruka:
6 měsíců
Hmotnost:
100 kg
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy

Elektrická polohovací postel od německého výrobce Hermann Bock GmbH zapadne díky jednoduchému designu a příjemnému vzhledu do každého interiéru. Zdravotní lůžko umožňuje elektrický zdvih opory beder, nohou i výšky ložné plochy. Dodáváme ho s dřevěným lamelovým roštem, hrazdou, pojezdnými kolečky a také s bočnicemi, které brání pádu pacienta.

Postel působí příjemně a nevyvolává dojem zdravotnického zařízení. Zkrátka, s touto elektrickou polohovací postelí získáte pověstnou německou kvalitu i komfort v jednom.

Tyto postele nabízíme v různých provedeních, která se liší barvou dekoru nebo typem bočnic, záleží na aktuální dostupnosti. Pokud preferujete konkrétní provedení, prosím kontaktujte nás a upozorněte nás na vaši preferenci. V obrázcích můžete vidět také novější tmavý model, pro informaci o jeho dostupnosti nám napište na info@invira.cz nebo volejte 773 030 533.


Zdvih beder 0 až 72° / zdvih nohou 0 až 22° / zdvih ložné plochy 40 až 80 cm / rozměr 214 x 105 cm / ložná plocha 200 x 90 cm / nosnost 135 kg 


Výhoda lůžka: 

Toto lůžko je možné prodloužit na o 20 cm pomocí nástavce a výměnou bočnic za delší, takto upravené lůžko je za příplatek 2 000 kč. Prodloužené lůžko tak má ložnou plochu 90 x 220 cm. 


Součástí lůžka není matrace ty naleznete v záložce Matrace a antidekubitní program.

Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.


Ke stažení 2

Obecný manuál lůžek Bock.pdf 662.25 KB
BOCK.pdf 1.47 MB