Elektrické polohovací lůžko - Bock 3fx

10 990 Kč
9 556,52 Kč bez DPH
Doprava PPL zdarma Repasovaný produkt

Elektrická polohovací postel - Bock 3fx

ks
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Kód zboží:
1004
Záruka:
6 měsíců
Hmotnost:
100 kg
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy

Elektrická polohovací postel od německé společnosti Hermann Bock GmbH díky jednoduchého designu a příjemnému vzhledu zapadne do každého interiéru. Postele dodáváme v různých provedeních podle toho jaké máme v dané době dostupné, liší se v barvě dekoru nebo v typu bočnic viz fotografie produktu. Pokud preferujete konkrétní provedení, prosím kontakujte nás a upozorněte nás na Vaši preferenci. Nemusíte se obávat nevzhledných polohovacích lůžek, které působí nepříjemným dojmem zdravotnického prostředí. Lůžko nabízí elektrický zdvih opory beder, nohou a výšky ložné plochy. Dále obsahuje hrazdu s hrazdičkou, bočnice, dřevěný lamelový rošt a pojezdová kolečka pro snadný přesun. Elektrická polohovací postel Bock 3fx nabízí pověstnou německou kvalitu a komfort v jednom. V obrázcích můžete vidět také novější tmavý model, pro informaci o jeho dostupnosti nás kontaktujte emailem info@invira.cz nebo na telefoním čísle 773 030 533.


Zdvih beder 0 až 72° / zdvih nohou 0 až 22° / zdvih ložné plochy 40 až 80 cm / rozměr 214 x 105 cm / ložná plocha 200 x 90 cm / nosnost 135 kg 


Výhoda lůžka: 

Toto lůžko je možné prodloužit na o 20 cm pomocí nástavce a výměnou bočnic za delší, takto upravené lůžko je za příplatek 2 000 kč. Prodloužené lůžko tak má ložnou plochu 90 x 220 cm. 


Součástí lůžka není matrace ty naleznete v záložce Matrace a antidekubitní program.

Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.