Potřebujete procvičovat horní a dolní končetiny? Podívejte se na naše MOTOMEDY, které vám nahradí nedostatek pohybu. Motomedy naleznete v kategorii "Ostatní pomůcky".

Elektrické polohovací lůžko - Bock 3fx

11 990 Kč
10 705,36 Kč bez DPH
Doprava PPL zdarma Repasovaný produkt

Elektrická polohovací postel Bock 3fx v sobě spojuje příslovečnou německou kvalitu i pohodlí v jednom.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
1004
Záruka:
6 měsíců
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy
Obecné - Pojezdová kolečka
Hrazda
Doprava PPL zdarma

Pro více informací volejte 773 030 533.

Elektrická polohovací postel od německého výrobce Hermann Bock GmbH zapadne díky jednoduchému designu a příjemnému vzhledu do každého interiéru. Zdravotní lůžko umožňuje elektrický zdvih opory beder, nohou i výšky ložné plochy. Dodáváme ho s dřevěným, nebo kovovým lamelovým roštem, hrazdou, pojezdnými kolečky a také s bočnicemi, které brání pádu pacienta. Bočnice jsou kovové, nebo dřevěné.

Postel působí příjemně a nevyvolává dojem zdravotnického zařízení. Zkrátka, s touto elektrickou polohovací postelí získáte pověstnou německou kvalitu i komfort v jednom.

Nezapomeňte si k posteli vybrat i vhodnou matraci

Tyto postele nabízíme v různých provedeních, která se liší typem bočnic, záleží na aktuální dostupnosti. Pokud preferujete konkrétní provedení, prosím kontaktujte nás a upozorněte nás na vaši preferenci. Můžete nám napsat na info@invira.cz nebo zavolat  773 030 533.


Zdvih beder 0 až 72° / zdvih nohou 0 až 22° / zdvih ložné plochy 40 až 80 cm / rozměr 214 x 105 cm / ložná plocha 200 x 90 cm / nosnost 135 kg 


Výhody lůžka: 

Toto lůžko je možné prodloužit na o 20 cm pomocí nástavce a výměnou bočnic za delší, takto upravené lůžko je za příplatek 3 000 Kč. Prodloužené lůžko tak má ložnou plochu 90 x 220 cm.

Na postel platí PPL doprava zdarma.


Součástí lůžka není matrace. Ty naleznete v záložce Matrace a antidekubitní program.

Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.


Ke stažení 2

Obecný manuál lůžek Bock.pdf 662.25 KB
BOCK.pdf 1.47 MB