Toaletní křeslo do sprchy s kolečky

2 190 Kč
1 955,36 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Repasovaná toaletní křesla do sprchy v různých provedeních jsou užitečnými pomocníky pro ty, kteří mají problém s přesunem na toaletu, a do koupelny.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
1502
Záruka:
6 měsíců
El. vozíky - Skládací konstrukce
El. vozíky - Interiérový vozík
Obecné - Voděodolné
Obecné - Pojezdová kolečka

Repasované toaletní křeslo s pevným rámem je vybaveno čtyřmi pojezdovými kolečky s brzdami a toaletní nádobou.

Dále disponuje odklopnými područkami a podnožkami na nohy, které se dají jednoduše odklopit pro případ, že by vám překážely při výstupu a nástupu.

Pro maximální bezpečnost mají pojezdová kolečka nášlapné brzdy. Vše je uzpůsobeno tak, aby bylo možné s křeslem manipulovat i ve sprše. Společně s toaletním křeslem dodáváme toaletní nádobu, která je vždy zcela nová. Pokud hledáte cenově dostupné a spolehlivé toaletní křeslo s kolečky, právě jste ho našli.

Toaletní křesla máme v různém provedení (např. textilní záda, plastová záda, velká zadní kola jako u mechanického vozíku, apod.) a připravuje je podle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte specifické požadavky, tak nám je prosím sdělte v objednávce. 


Celková výška křesla 96 cm / výška sedu od země 50 cm / šíře křesla 56 cm / hloubka křesla 86 cm / šíře sedu 44 cm / hloubka sedu 42 cm / výše opěradla od země 74 cm / nosnost 130 kg / hmotnost 15 kg


Výhody:

Nosnost do 130 kg

Výhodná cena

Skládací konstrukce

Velice příjemný design


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.