Měsíční pronájem schodolezu kolečkového pro dlouhá schodiště

2 000 Kč
1 652,89 Kč bez DPH
Repasovaný produkt BEZ KAUCE

Schodolez je určen pro přesun pacienta po delších schodištích za použití transportního křesla či vozíku. Kterou variantu preferujete, zda vozík nebo křeslo můžete napsat do poznámky u objednávky, pokud je daná varianta k dispozici, rádi Vám ji půjčíme.


ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2223

Kolečkový nebo také balanční schodolez je určen pro snadný a zejména bezpečný transport pacienta s invalidním vozíkem nebo s použitím transportního křesla, přičemž nezáleží na strmosti schodiště. Díky motoru stačí vynaložit minimální úsilí pro překonání překážky. Funguje svou konstrukcí podobně jako elektrický rudl, přepravovanou osobu balancujeme a pomocí tlačítek ovládáme směr stoupání či sestupu schodů, námaha obsluhy je tedy jen v balancování a držení směru, o zdvih břemena se postará elektromotor. Schodolez je vybaven buď integrovaným transportním křeslem nebo odnimatelným běžným modelem invalidního mechanického vozíku. Na vozíku je připevněno zařízení na ukotvení ke schodolezu, není tedy možné používat jiný vozík než ten, který je dodán se schodoelezem.

Toto zboží si můžete odkoupit z nájemní smlouvy a my Vám poskytneme slevu ve výši jednoho měsíčního nájmu z pořizovací ceny.


Max. výška schodu 20 cm / délka 55 cm / výška 114 cm / šířka 55-73 cm / hmotnost pohonné jednotky 16,6 kg / celková hmotnost 35,5 kg / max. zátěž 135 kg / max. dojezd až 350 schodů 


Výhody:

Snadná manipulace.

Dlouhá výdrž baterie.

Nenáročnost na rozměry manipulačního prostoru.


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.