Polohovací toaletní křeslo do sprchy Aquatec Ocean VIP č. 82

4 490 Kč
4 008,93 Kč bez DPH

V ležící poloze je mnohem snazší provézt hygienu. S polohovacím křeslem je mytí mnohem komfortnější. 

ks
Dostupnost:
Skladem
Obecné - Voděodolné
Obecné - Pojezdová kolečka
Obecný - Polohovatelný

Aquatec Ocean VIP je toaletní křeslo do sprchy od společnosti Invacare a je určeno pro širokou škálu osob s problémy s držením těla.

Rám je z nerezové oceli, který nepodléhá korozi, má individuálně nastavitelný sklon sedadla v rozsahu 0-40° a je mimořádně stabilní i při maximálním úhlu sklonu. Sedák se lépe přizpůsobuje tvaru hýždí a umožňuje vzpřímenější a stabilnější polohu při sezení. Pamatujte proto na fakt, že je sedák tužší, není polstrovaný.

Díky integrovanému sklonu sedáku 5° jsou také kolena zvednuta do přirozené "dřepové" polohy, což umožňuje efektivnější vykonání potřeby. V přední části sedáku jsou umístěny podpůrné důlky pro přesun do křesla a umožňují jednotlivci pohodlně se polohovat při toaletě a sprchování.

Opěradlo s nastavitelnou tvrdostí lze prát v pračce a lze jej nastavit tak, aby vyhovovalo poloze páteře uživatele.

Součástí dodávky je výškově a hloubkově nastavitelná opěrka hlavy a úhlově nastavitelné, výklopné a strukturované podnožky s poutky na paty a výškově nastavitelnými odnímatelnými podnožkami. Ergonomické výkyvné područky lze nastavit do dvou různých výšek.

Stabilitu křesla zajišťují čtyři kolečka s brzdami. Křeslo je dodáno také s držákem na toaletní kyblík ale bez kýble.

Jedná se o používaný produkt bez záruky, avšak funkční.

Produkt je možné vyzvednout v Ostravě, nebo zaslat kurýrní službou PPL.

Jedná se o starší produkt ve výprodeji bez záruky. Ceny nových produktů Aquatec Ocean VIP se pohybují nad 30 000 za kus Kč. 


Výška křesla 105,2 - 134  cm / šíře křesla 56,5 cm / šíře sedu 48 cm / hloubka sedu 48 cm / délka křesla 100 cm / nosnost 150 kg / Úhel náklonu: -5 - 40° Výška sedu 60 - 65 cm / Objem kyblíku : 3,4 l / hmotnost 23,5 kg


Výhody:

Projede zárubněmi o šíři 60 cm

Snadná manipulace