×
INFORMACE O PROVOZU POBOČEK
Vážení zákazníci, dne 28. 9. 2023 jsou pobočky v Ostravě a Praze uzavřeny. Pouze pobočka v Praze bude uzavřena i následující den 29. 9. 2023. Děkujeme za pochopení.

Motomed Reck Viva 2 - Pro nohy dětský

34 990 Kč
30 426 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Motomed Reck Viva 2 Gracile je určen dětem různého věku a je konstruován tak, že je možné cvičit z různě širokých vozíčků a sedaček. Cvičení může probíhat aktivně i pasivně.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
1708
Záruka:
6 měsíců
Motomedy - Trénink nohou
Obecné - Pojezdová kolečka
Obecné - Výškově nastavitelný

Motomedy jsou určeny všem osobám trpícím ochrnutím. Kompenzují nedostatek pohybu a pomáhají zmírňovat následky, jako je ztuhlost kloubů, křeče či špatné zažívání. 

Pohybový přístroj Viva 2 nabízí širokou škálu programů (symetrický trénink ochrnuté části těla, uvolnění křečí, samostatné šlapání...), které můžete libovolně nastavovat na displeji, na kterém můžete také sledovat průběh tréninku. Displej je barevný a má velká tlačítka, což umožňuje velice snadné ovládání. Výhodou zařízení je jeho skladnost a pojízdnost, která Vám umožní Motomed používat nejen v rehabilitačních zařízeních, ale i v pohodlí domova. Motomed Reck Viva Vám pomůže plnohodnotně procvičit dolní končetiny aktivně, i pasivně s pomocí pohonu.

Lýtkové opory nejsou vždy součástí, pokud o ně stojíte, vyžádejte si je prosím u nás. Příplatek za lýtkovou oporu je 300 Kč / ks.


Součást výbavy

  • MOTOmed program pro uvolnění pohybu
  • regulace otáček od 0 do 60 ot/min (pasivně)
  • síla motoru 1 až 15 Nm
  • nastavitelná doba cvičení 0 až 120 minut
  • pomoc při nastupování
  • plynulý rozjezd a zastavení 
  • autotest systému pro větší bezpečnost 
  • nastavitelné dva poloměry otáčení (7 cm, nebo 12,5 cm)
  • velká kolečka pro snadný přesun motomedu
  • tichý, plynulý a harmonický točivý pohyb
 Ochrana pohybu a program na uvolnění spasmů

Bezpečnostní program neustále kontroluje svalový tonus uživatele, detekuje spasmy a uvolňuje je na principu změny směru otáčení.

Cvičení servo a aktivní cvičení

Pacienti s minimální zbytkovou silou svalů mohou využít funkci servo (asistované cvičení) pro zvyšování síly. Brzdnou zátěž pak můžete jemně nastavovat ve 20 stupních v závislosti na síle uživatele.

Cvičení symetrie

Grafické a procentuální zobrazení symetrie cvičení pravé a levé nohy/paže. Procvičuje se tak síla, vytrvalost, koordinace a koncentrace.

Motivační program MOTOmax

Větší motivace a zábava při cvičení. Podporuje koncentraci, koordinaci a svalový výkon. Za úspěch jste odměněni radostnými skoky a vítěznými body.

Přednastavené cvičební programy

Podle klinických obrazů je přednastaveno 13 léčebných cvičebních programů. Programy mohou být individuálně přizpůsobeny nebo může být vytvořen zcela nový program

Detailní informace o tréninku v reálném čase

Jednoduché a přehledné zobrazení základních údajů tréninku. Uživatel tak má přehled o cvičení a může jeho účinek optimalizovat a zlepšovat.

Vyhodnocení cvičení 

Až 30 posledních cvičení je uloženo do paměti. Vyhodnocení se generuje po ukončení cvičení a tím je možno sledovat pokroky.


Výška 85 cm / šířka 45 cm / délka 45 cm / váha 25 kg / maximální hmotnost uživatele 90 kg


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.

Ke stažení 1

Navod manual viva reck 2.pdf 110.99 KB