×
INFORMACE O PROVOZU POBOČEK
Vážení zákazníci, dne 28. 9. 2023 jsou pobočky v Ostravě a Praze uzavřeny. Pouze pobočka v Praze bude uzavřena i následující den 29. 9. 2023. Děkujeme za pochopení.

Cvičení ve virtuální realitě

2 200 Kč
1 818 Kč bez DPH

VR Vitalis je cvičení formou herní terapie ve virtuální realitěkteré si u nás můžete pronajmout už od jednoho měsíce.

Pomocí virtuální reality se z domova, nebo zdravotního zařízení přenesete do prostředí, které by bylo běžně nedosažitelné. Program vás navede k různým procvičováním, takřka do jiného světa.

Ovládání je jednoduché a věkově neomezené.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2247
Záruka:
24 měsíců
Obecné - Bezdrátové ovládání

Jste po operaci, úrazu, po nemoci, nebo potřebujete aktivizovat v pohybu a myšlení? Cvičení ve virtuální realitě je příjemné, jednoduché, bude vás stimulovat a pozitivně motivovat. 

Cvičení je vhodné pro každého, kdo se potřebuje aktivizovat k pohybu, ať již z důvodů zdravotních či motivačních. Aktivizace je stejně důležitá pro činorodé i pro méně aktivní, v činném i seniorském věku.


Která cvičení máme k dispozici? 

  • Cviky pro horní končetiny
  • Cvičení kognitivních funkcí
  • Cviky pro dolní končetiny
  • Cvičení na relaxaciCvičení obsahuje základní moduly pro aktivizaci různých částí těla, procvičování paměti, rozpoznávání, i logiky a to většinou ve spojení s procvičováním horních končetin. 

Aktivizace je vhodná i lidem, kteří potřebují procvičit dolní končetiny. Máme také cvičení na aktivaci zrcadlových neuronů pro nechodící. 

Cvičení pomáhá při špatném držení těla a slouží i jako prevence. Aktivizační cvičení jsou nápomocná při srovnání postoje a protažení těla. Procvičuje se pohyb ve švihu i kyvný a v rotaci. Vhodné na velké klouby (rameno a loket) i zápěstí, včetně rotace zápěstí. 

Cvičení ve virtuální realitě je také velkým pomocníkem ve zklidnění před nebo po cvičení, nebo na odreagování při nervozitě. Na výběr jsou dechová cvičení nebo třeba relaxační malování.

Procvičování ve virtuální realitě využívají také firmy pro své zaměstnance jako zdravotní cvičení.

Cvičení pomocí VR brýlí by mělo probíhat vždy pod dohledem. 

Zařízení si u nás pronajmete na jak dlouho budete potřebovat.