Elektrostimulátor YUWELL SDP-330

1 390 Kč
1 241,07 Kč bez DPH
Nový produkt

Pomáhá při akutní i chronické bolesti. Velice jednoduše se aplikuje a používá.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2302
Záruka:
24 měsíců

Elektrostimulátor SDP-330 TENS od společnosti Yuwell je přístroj pro elektrostimulaci proudem TENS, který je napájen vestavěnou dobíjecí baterií nabíjenou přes USB. Používá se k terapii bolestí, k posílení a rozvoji svalů a k relaxační masáži.

Je určen jak pro profesionální použití - v nemocnicích a na klinikách, tak i pro domácí použití - v podmínkách domácí zdravotní péče.

Nervový a svalový stimulátor SDP-330 je moderní přístroj pro elektroléčbu, který je vybavený jedním výstupním kanálem s možností nastavení režimů a intenzity výstupních impulsů. Princip nervového a svalového stimulátoru je podobný jako u tradičních elektronických terapeutických přístrojů, avšak přístroj je kombinací moderní mikropočítačové technologie a metod používaných v tradiční čínské medicíně. 


Co je to TENS proud?

TENS je transkutánní elektrická stimulace senzorických nervů, což je účinná metoda úlevy od bolesti, kterou hojně využívají a uznávají kliničtí fyzioterapeuti, rehabilitační specialisté a sportovci po celém světě.


Vysokofrekvenční proudy TENS aktivují mechanismy blokování bolesti v nervovém systému pomocí fenoménu tzv. brány bolesti. Elektrické impulsy vycházející z elektrod nalepených na kůži nad místem bolesti stimulují smyslové nervy, které blokují signál bolesti v mozku, a bolest se tak stává necítitelnou. Naproti tomu nízkofrekvenční proudy TENS stimulují uvolňování endorfinů, přirozených léků proti bolesti v našem těle. TENS neléčí příčiny bolesti, ale snižuje její vnímání. To platí jak pro akutní, tak pro chronickou bolest.


Použití:

Elektrostimulátor se používá k aplikaci nízkofrekvenčních pulzů ke stimulaci lidského těla. Funguje tak, že do elektrod na kůži pacienta pouští elektrický proud, který ulevuje od bolesti. Přístroj nabízí osm pracovních režimů.


Obsah balení: malé kompaktní pouzdro, sada 2 elektrod - elektrody vystačí na 300 ošetření, kabel USB (micro-USB), nabíječka, sada propojovacích kabelů, uživatelská příručka


9 úrovní intenzity terapie:

úroveň 1-3 - nízká intenzita - pro citlivé části těla

Stupeň 4-7 - střední intenzita - určeno pro osoby, které pociťují mírnou až střední bolest

Úroveň 8-9 - vysoká intenzita - určená pro osoby s akutní bolestí


Vestavěná dobíjecí baterie - není třeba měnit baterie

Nabíjení přes micro-USB (během nabíjení nelze provádět ošetření)

Vysoká kvalita zpracování

Zdravotnický prostředek

Certifikát CE


Proud nabíječky: DC 5 V, 1 A / Nabíjecí baterie - DC 3,7 V / PŘÍKON 10 VA / Rozměry 10 x 5,5 cm