Elektrostimulátor YUWELL SDP-330

1 390 Kč
1 208,70 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2302
Záruka:
24 měsíců

Popis produktu

Elektrostimulátor SDP-330 TENS od společnosti Yuwell je přístroj pro elektrostimulaci proudem TENS, který je napájen vestavěnou dobíjecí baterií nabíjenou přes USB. Používá se k terapii bolesti, k posílení a rozvoji svalů a k relaxační masáži.


Je určen jak pro profesionální použití - v nemocnicích a na klinikách, i pro domácí použití - v podmínkách domácí zdravotní péče.


Nervový a svalový stimulátor SDP-330 je moderní přístroj pro elektroléčbu, vybavený 1 výstupním kanálem a s možností nastavení režimů a intenzity výstupních impulsů. Princip nervového a svalového stimulátoru je podobný jako u tradičních elektronických terapeutických přístrojů, avšak přístroj je kombinací moderní mikropočítačové technologie a metod používaných v tradiční čínské medicíně. 


Co je to TENS proud?

TENS je transkutánní elektrická stimulace senzorických nervů, což je účinná metoda úlevy od bolesti, kterou hojně využívají a uznávají kliničtí fyzioterapeuti, rehabilitační specialisté a sportovci po celém světě.


Vysokofrekvenční proudy TENS aktivují mechanismy blokování bolesti v nervovém systému pomocí fenoménu tzv. brány bolesti. Elektrické impulsy vycházející z elektrod nalepených na kůži nad místem bolesti stimulují smyslové nervy, které blokují signál bolesti v mozku, a bolest se tak stává necítitelnou. Naproti tomu nízkofrekvenční proudy TENS stimulují uvolňování endorfinů, přirozených léků proti bolesti v našem těle. TENS neléčí příčiny bolesti, ale snižuje její vnímání. To platí jak pro akutní, tak pro chronickou bolest.


Použití:

Elektrostimulátor TENS, model SDP-330, se používá k aplikaci nízkofrekvenčních pulzů ke stimulaci lidského těla. Funguje tak, že do elektrod na kůži pacienta pouští elektrický proud, který ulevuje od bolesti. 


Čím je výjimečný?


Malé kompaktní pouzdro;

8 pracovních režimů;

9 úrovní intenzity terapie:

úroveň 1-3 - nízká intenzita - pro citlivé části těla;

Stupeň 4-7 - střední intenzita - určeno pro osoby, které pociťují mírnou až střední bolest;

Úroveň 8-9 - vysoká intenzita - určená pro osoby s akutní bolestí;

Vestavěná dobíjecí baterie - není třeba měnit baterie;

Nabíjení přes micro-USB (během nabíjení nelze provádět ošetření);

Vysoká kvalita zpracování;

Zdravotnický prostředek;

Certifikát CE;

Záruka: 2 roky.


Sada obsahuje kromě elektrostimulátoru:

Sada 2 elektrod - elektrody vystačí na 300 ošetření;

Kabel USB (micro-USB);

Nabíječka;

Sada propojovacích kabelů.

Uživatelská příručka.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jmenovitý proud nabíječky: DC 5 V, 1 A/ Nabíjecí baterie - DC 3,7 V / PŘÍKON 10 VA / ROZMĚRY PŘÍSTROJE 10 x 5,5 cm


Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.