Mechanický invalidní vozík s brzdami a odnímatelnými koly

4 990 Kč
4 339,13 Kč bez DPH
Nový produkt

Mechanický vozík se skládací konstrukcí z oceli zajistí vaši bezpečnou jízdu na procházkách i doma. 

ks
Dostupnost:
Skladem
Záruka:
24 měsíců
El. vozíky - Skládací konstrukce
El. vozíky - Interiérový vozík
El. vozíky - Vozík do města

Vozík má sklopné a odnímatelné podnožky, navíc se dají velice lehce výškově nastavit. Kola jsem odnímatelná, gumová a nafukovací. Přední menší kola jsou gumová a odolná proti oděru. V zadní kapse naleznete pumpičku a sadu klíčů. Brzdy pro obsluhu jsou výborným pomocníkem při překonávání překážek a mírných kopců, Jako každý mechanický vozík má i náš jednoduchou skládací konstrukci.

Šíře sedu je  46 cm. V galerii naleznete tabulku, která vám vhodnou šíři sedu pomůže vybrat. Pamatujte, že celková šířka vozíku je o něco větší (protože se měří pouze vnitřní prostor, celkovou šíři naleznete níže). Důležité je, abyste se s vozíkem dostali přes všechny zárubně a chodby. Pokud si nejste jistí, jakou šířku sedu vybrat, tak se na nás neváhejte obrátit.


Šíře sedu 46 cm / Výška vozíku 91 cm / výška sedu od země 50 cm / šíře vozíku 57 cm / délka vozíku 104 cm / hmotnost 18,6 kg 


Nosnost vozíku s šíří sedu 46 je do 115 kg

barva stříbrná


Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.