Invacare Orion - Elektrický skútr

od 24 990 Kč
od 22 312,50 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Repasovaný elektrický skútr Orion doporučujeme používat v exteriéru, díky svým kompaktním rozměrům však vyniká i v interiéru.

ks
Dostupnost:
Zvolte variantu
Kód zboží:
Zvolte variantu
Záruka:
6 měsíců
El. vozíky - Dobrá ovladatelnost
El. vozíky - Dlouhý dojezd
El. vozíky - Vozík do města

Elektrický skútr amerického výrobce Invacare je určen pro každodenní použití v exteriéru. Mezi jeho přednosti patří především spolehlivost, bezpečnost a příjemný vzhled, proto je skvělou volbou nejen pro seniory, ale i pro všechny osoby s omezenou hybností. Elektroskútr Vám zajistí komfortní jízdu na jakémkoli povrchu díky ergonomicky tvarované sedačce se zadním odpružením. Vybaven je i na cesty, disponuje klaksonem, standardním osvětlením s blinkry a možností zamykání klíčkem. S elektrickým skútrem Invacare Orion se zkrátka nemusíte bát ani těch největších dobrodružství.

Vozík má v základní výbavě baterie s kapacitou 50 Ah, můžete si však objednat i variantu se speciálními trakčními bateriemi (50 Ah), které mají výrazně vyšší životnost a prodlužují maximální dojezd vozíku.


Max. rychlost 6 km/h / motor 350 watt / elektrický systém 24 V / akumulátor 2x12 V (50 Ah) / max. dojezd 25 km za ideálních podmínek / nosnost 136 kg / délka skútru 129 cm / šíře skútru 62 cm / hmotnost 110 kg / přední a zadní kola Ø 30 cm / poloměr otáčení 280 cm / stoupání 12° / max. výška překážky 8 cm / výška podvozku 9 cm / hloubka sedu 47 cm / šíře zádové opěrky 51 cm / výše zádové opěrky 51 cm 


Výhody:

Esteticky líbivé provedení.

Pohodlná jízda díky zadnímu odpružení.


Repasovaný produkt vždy obsahuje nové baterie, více informací naleznete v záložce Poradna.

Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.Ke stažení 1

Orion_cz.pdf 528.35 KB