Invacare Birdie EVO - NOVÝ Elektrický zvedák pacienta

25 990 Kč
22 600 Kč bez DPH
Nový produkt

Zvedák pacientů pomůže přemístit vaše blízké například z postele na vozík, na toaletu, dokáže také zvedat z podlahy. Šetřete svá záda díky zvedáku.

ks
Dostupnost:
Skladem
Záruka:
24 měsíců
Obecné - Pojezdová kolečka

Zvedáky pacientů jsou napájeny bateriemi, je proto možné se s nimi volně pohybovat po bytě za předpokladu, že projedete zárubněmi. Šířka zvedáku je 63 cm.

Zvedák pacientů je určen k použití ve vnitřních prostorách na rovném povrchu, v nemocnicích, pečovatelských zařízeních a v domácím prostředí. Mobilní zvedák pacienta lze otáčet na místě, takže přemísťování vyžaduje minimální prostor.

Dále je vybaven nášlapnou brzdou, závěsnou plachtovou sedačkou, čtyřmi pojezdovými kolečky a dálkovým ovládáním pro snadnou a bezpečnou obsluhu. Plně nabitá baterie je schopna zvládnout až čtyřicet zvedacích cyklů. Elektrický zvedák pacienta Vám zajistí komfortní a bezpečný transport v pohodlí domova.  

Zvedák má ruční nouzové spuštění, které se nachází u spodní části ovládacího zařízení a ocelová konstrukce zvedáku vám poskytne bezpečný přesun tam, kam budete potřebovat.

Přepravní vak je součástí zvedáku.


délka 125 cm / šířka 64 cm / nejnižší poloha jeřábu 63 cm / nejvyšší poloha jeřábu187 cm / hmotnost 40 kg / maximální zatížení 180 kg


Výhody:

Výhodná cenová nabídka

Bezpečný způsob transportu i v domácích podmínkách

Snadná manipulace

K sestavení zvedáku pacienta nejsou nutné žádné nástroje


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.