×
COVID OMEZENÍ
Vážení zákazníci, z důvodu současné situace nejsme schopni uspokojovat Vaše zakázky v obvyklých termínech // Pokud se chcete vyhnout čekání, objednávejte nové zboží // Osobní odběr zboží je možný pouze bezkontaktně // Preferiujeme bezkontaktní platby kartou nebo převodem // Z kapacitních důvodů je pravděpodobné delší dodání repasovaného zboží // Prosíme o shovívavost //

Elektrické polohovací lůžko - AKS 2fx

8 990 Kč
7 817,39 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Elektrická polohovací postel - AKS 2fx

ks
Dostupnost:
Na dotaz
Kód zboží:
1002
Záruka:
6 měsíců
Hmotnost:
100 kg
Hmotnost:
100
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy

Elektrická polohovací postel AKS 2fx z produkce nizozemské firmy AKS Benelux patří v naší nabídce ke stálicím. Polohovatelné lůžko tvoří pevný rám postele a kovový drátěný rošt. 

Tento model se prodává už roky, jeho ne úplně aktuální design vám ale dobře vynahradí takřka neomezená životnost lůžka. Elektrická postel má všechny potřebné funkce, které od zdravotního lůžka očekáváte. Elektrické polohování zad nebo zdvih výšky ložné plochy je samozřejmostí.

K posteli náleží jak bočnice, které zamezují pádu pacienta, tak hrazda a pojezdová kolečka pro přesun. Tuto polohovací postel doporučujeme, pokud hledáte cenově dostupnou polohovací postel, s jednoduchou, ale spolehlivou konstrukcí.


Zdvih beder 0 až 72° /  zdvih ložné plochy v rozsahu 40 až 80 cm / vnější rozměr 220 x 110 cm / ložná plocha 90 x 200 cm 


Výhody:

-Nízká cena.


Součástí lůžka není matrace ty naleznete v záložce Matrace a antidekubitní program.

Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.