Potřebujete procvičovat horní a dolní končetiny? Podívejte se na naše MOTOMEDY, které vám nahradí nedostatek pohybu. Motomedy naleznete v kategorii "Ostatní pomůcky".

Měsíční pronájem hydraulického čtyřkolového vysokého chodítka

700 Kč
578,51 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Vysoké chodítko poskytuje oporu horní části těla. Pokud potřebujete začít chodit, pak je právě vysoké chodítko stabilní a bezpečnou oporou, která vám v pohybu může pomoci.

ks
Dostupnost:
Na dotaz
Kód zboží:
2227

Chodítko poskytuje pomoc seniorům i lidem po operacích a používá se v interiéru, kde projde dveřmi o šíři 70 cm, chodítko má totiž 66 cm celkovou šířku.

Mohou ho užívat lidé s výškou až 210 cm. Díky hydraulickému nastavení celkové výšky se dá jednoduše nastavit pro více uživatelů. Dá se tady využívat v rehabilitačních zařízeních nebo třeba domovech. Středový sloupek umožňuje snadný přístup ošetřovatelskému personálu.

Područky mají nastavitelný úhel (lokty budete mít blíže či dál k tělu).

Nožní brzdy jsou na všech čtyřech kolech.

Kolečka o průměru 12,5 cm zajišťují, aby chodítko překonalo okraje koberců, prahy dveří apod. a zároveň aby se dostalo pod lůžko.

Uvedená cena je za jeden měsíc pronájmu.

Toto zboží si můžete odkoupit z nájemní smlouvy a my Vám poskytneme slevu ve výši jednoho měsíčního nájmu z pořizovací ceny (pořizovací cena chodítka je 8990 Kč)
Nastavitelný výška od země po loketní opěrku 86,5 - 132 cm / Maximální šíře 66 cm / váha 18 kg / nosnost 150 kg


Výhody: 

Výhodná cenová nabídka

Chodítko si můžete z pronájmu odkoupit se slevou


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.

Ke stažení 1

Hydraulické chodítko EN.pdf 3.06 MB