×
Pobočka Praha:
Vážení zákazníci, omlouváme se, ale z kapacitních důvodů nejsme schopni garantovat montáž s našim technikem v běžném režimu. Pro aktuální termín dodání nás prosím kontaktujte. Omezení předpokládáme do 8.7.2022 a netýká se osobního odběru nebo PPL zásilek. Děkujeme za pochopení.

Invacare DRAGON - Elektrický vozík

od 24 990 Kč
od 21 730,43 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Repasovaný elektrický vozík Dragon vyniká robustním rámem, díky kterému budete moci překonat i větší terénní nerovnosti.

ks
Dostupnost:
Zvolte variantu
Kód zboží:
Zvolte variantu
Záruka:
6 měsíců

Elektrický invalidní vozík Dragon je ideální pomůcka do interiéru i exteriéru. Jeho předností je robustní rám, který zajišťuje stabilitu a zároveň pohodlí i na delších cestách. Sedadlo lze snadno polohovat s pomocí ovládače Shark II, který může být naprogramován i individuálně. Elektrický vozík Meyra dragon je skvělým a univerzálním pomocníkem do každého dne, který Vám usnadní každodenní činnosti.

Elektrický vozík má v základní výbavě baterie s kapacitou 45 Ah, můžete si však objednat i variantu se speciálními trakčními bateriemi (45 Ah), které mají výrazně vyšší životnost a prodlužují maximální dojezd vozíku.


Max. rychlost 6 km/h / motor 2 x 180 Watt / akumulátory 2 x 12 V (45 Ah, vždy nové) / max. stoupání 8,5° / max. výška překážky 8 cm / max. dojezd 30 km / nosnost 140 kg / hmotnost 105 kg / výška vozíku 98 cm / délka vozíku s podnožkami 103 cm (bez podnožek 85 cm) / šíře vozíku 64 cm / šíře sedu 44-49 cm / výška opěradla 48-54 cm / polohování opěradla -10°-30° / poloměr otáčení 90 cm


Výhody:

Výhodná nabídka oproti původní ceně.

Lze zakoupit se speciálními trakčními bateriemi, které umožňují dlouhý dojezd na jedno nabití.

Disponuje sedadlem s elektrickým polohováním.


Repasovaný produkt vždy obsahuje nové baterie, více informací naleznete v záložce Poradna.

Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.