Elektrické polohovací lůžko - Burmeier Dali II 24V 4fx

13 490 Kč
12 044,64 Kč bez DPH
Doprava PPL zdarma Repasovaný produkt
ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
1010
Záruka:
6 měsíců
4. Náklon ložné plochy
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy
Obecné - Pojezdová kolečka
Hrazda
Doprava PPL zdarma

Pro více informací volejte 773 030 533

Repasovaná elektrická polohovací postel Dali II od německé společnosti Burmeier GmbH je nejprodávanějším a nejlépe hodnoceným lůžkem v naší nabídce. Evoluční nástupce postele Burmeier Dali Economic I. s pověstnou německou kvalitou výroby. Tato polohovací postel nabízí elektrický zdvih opory beder, nohou a výšky ložné plochy, která lze navíc naklonit do individuálního náklonu (antitrendelenburg polohy). Součástí postele je hrazda, lamelový rošt (kovový nebo dřevěný), pojezdová kolečka pro snadnou manipulaci a bočnice (kovové nebo dřevěné), které mohou být spuštěny pro bezbariérový přístup nebo naopak zajištěny ve vrchní poloze. Čela lůžka jsou vyrobena ze dřeva a potažena laminovací folií v dekoru bukového dřeva. Lůžko je tak díky svému příjemnému vzhledu vhodné i pro domácí péči. Elektrická polohovací postel Burmeier Dali II 24V je skvělým společníkem každému, kdo dokáže ocenit komfort a pohodlný spánek.


Zdvih beder 0 až 72° / zdvih nohou 0 až 22° / zdvih ložné plochy 40 až 80 cm / rozměr 212 x 101 cm / ložná plocha 200 x 90 cm / nosnost 165 kg / hmotnost 90 kg


Výhody:  

Díky funkci antitrendelenburg lze z lůžka vyrobit několika stisky ovladače pohodlné kardiologické křeslo. 

Od adaptéru umístěném v zásuvce jde dále pouze bezpečné dotykové napětí 24V.

Toto lůžko je možné prodloužit na o 20 cm pomocí nástavce a výměnou bočnic za delší, takto upravené lůžko je za příplatek 3000 Kč. Prodloužené lůžko tak má ložnou plochu 90 x 220 cm.

Výhodou je PPL doprava zdarma.


Součástí lůžka není matrace. Ty naleznete v záložce Matrace a antidekubitní program.

Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.