Chodítko vysoké hydraulické zvedací

12 990 Kč
11 598,21 Kč bez DPH
Nový produkt

Zdvih chodítka najdete hned pod loketní podpěrou mezi ručními brzdami. Vše si tak ovládáte pohodlně sami. Zdvih ale slouží k nastavení výšky chodítka, nikoliv ke zvedání pacienta.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
1613
Záruka:
24 měsíců
El. vozíky - Interiérový vozík
Motomedy - Trénink nohou
Obecné - Zvýšená nosnost
Obecné - Pojezdová kolečka
Obecné - Výškově nastavitelný

Veškeré ovládání naleznete u loketní opěrky na ruce. Výšku nastavíte jednoduchým stisknutím páčky nahoru a vlastní vahou se deska zvýší, nebo sníží. Je samozřejmě možné si výšku chodítka zafixovat v jedné poloze tak, aby nebylo možné pak výšku ovládat. K tomu slouží dvě kličky pod deskou.

Obě rukojeti jsou opatřeny ručními brzdami. Ovládají se jednoduchým stiskem rukou. Brzdy lze také zafixovat tak, aby bylo chodítko v případě potřeby zabrzděno, aniž by bylo nutné brzdu rukou držet.

Pro ještě větší komfort chodítko poskytuje nastavení úhlu loketních opěrek. Cítíte se bezpečněji, když máte lokty blíže k tělu? Nebo naopak? Stačí jednoduše zafixovat v poloze, která vám nejvíce vyhovuje a můžete vyjet na procházku. Pokud je opěrka v nejužší poloze, je možné projet dveřmi o šíři 70 cm. Loketní opěrka je velice pohodlná a příjemná, nemusíte se obávat otlaků.

Chodítko pomáhá v nacvičování chůze a vede k samostatnosti uživatele

Nacvičování chůze se používá v rehabilitačních programech, při pooperačních stavech dolních končetin a napomáhá k udržení rovnováhy. Svou váhu přenesete na horní polovinu těla. Ulehčíte tak dolním končetinám, které je nutné rozpohybovat.

K nacvičování chůze slouží přídavné brzdy, které se nacházejí na kolečkách u brzd. Přídavnými brzdami zafixujete kolečka tak, aby se pak pohybovalo chodítko požadovaným směrem a nikam jinam. 


Pro vaši stabilitu a oporu v interiéru

Chodítko nabízí uživateli stabilitu a oporu při chůzi. Pohodlné a snadno omyvatelné opěrky předloktí a otočná kolečka, která umožňují snadné manévrování a poskytují maximální pohodlí. Chodítko je vybaveno kolečky TPE-Grip, která jsou navržena speciálně pro použití v interiéru.

Chodítko dodáváme v malém kompaktním balení. 


Délka 80 cm / Nastavitelná šířka 69 - 79 cm / Nastavitelná výška loketní opory 92 - 126 cm / velikost koleček 10 cm / nosnost 150 kg / váha 18,5 kg


Výhody:

  • nastavitelná šířka loketní opěrky
  • jednoduché ovládání hydraulického zdvihu
  • fixace směru jízdy pro nácvik chůze
  • dodáváno v malém kompaktním balení