Alber E-FIX E25 - Elektrický vozík

24 990 Kč
21 730,43 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Repasovaný E-FIX E25 je přídavný elektrický pohon kompatibilní se všemi typy mechanických invalidních vozíků. Vybaven je ovládáním v podobě joysticku.

ks
Dostupnost:
Na dotaz 3 ks
Kód zboží:
1321
Záruka:
6 měsíců
Hmotnost:
38 kg
El. vozíky - Skládací konstrukce
El. vozíky - Vozík do města

Invalidní vozík s přídavným motorem od uznávaného německého výrobce AAT je vhodný pro všechny osoby s omezenou hybností. Pokud si nejste jisti, zda zvolit elektrický invalidní vozík či mechanický invalidní vozík, vozíky s přídavným pohonem jsou pro Vás ideální volbou. Po demontáži pohonu se totiž z vozíku stává klasický skládací invalidní vozík. E-FIX je skladný a velice lehký, navíc se dá během několika sekund demontovat. Vhodný je zejména pro manipulaci v interiéru nebo na krátké vzdálenosti po upravených površích. Díky bezdrátovémů ovládání v podobě joysticku je vozík skvělým pomocníkem zvyšujícím samostatnost při běžných denních činnostech.


Max. rychlost 6 km/h / motor 2 x 110 watt / elektrický systém 24 V / akumulátor 12 Ah (vždy nové) / max. dojezd 15 km / nosnost 120 kg /stoupání 20 % / hmotnost kola s pohonem 7,8 kg / hmotnost baterie 9 kg / celková hmotnost 20 kg


Výhody:

Nízká pořizovací cena.

Rychlá a velice snadná instalace a demontáž.


Repasovaný produkt vždy obsahuje nové baterie, více informací naleznete v záložce Poradna.

Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.