Meyra Optimus 2 - Elektrický vozík

od 34 990 Kč
od 31 241,07 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Repasovaný elektrický invalidní vozík Optimus 2 je vhodný do terénu. Oproti svému předchůdci Optimus nabízí vyšší výkon a téměř dvojnásobný maximální dojezd.

ks
Dostupnost:
Zvolte variantu
Kód zboží:
Zvolte variantu
Záruka:
6 měsíců
El. vozíky - Dlouhý dojezd
El. vozíky - Interiérový vozík
El. vozíky - Vozík do města
El. vozíky - Terénní vozíky

Elektrický invalidní vozík od německého výrobce Meyra je určen pro pohyb v exteriéru i interiéru. Stejně jako jeho předchůdce, elektrický vozík Optimus, díky robustní konstrukci velice dobře zvládá i drobné terénní nerovnosti. Optimus 2 Vás navíc oslní výkonnějším motorem a až dvojnásobným maximálním dojezdem. Invalidní vozík je vybaven tak, abyste s ním mohli vyrazit i na cesty, nechybí  mu standardní osvětlení, pohotovostní brzda, ani ukazatel stavu baterií. Dle Vašeho přání můžeme ovládání instalovat na pravou či levou stranu vozíku. Pokud hledáte snadno ovladatelný a komfortní elektrický vozík, je pro Vás právě Meyra Optimus 2 ideální volbou. 

Vozík má v základní výbavě baterie s kapacitou 74 Ah, můžete si však objednat i variantu se speciálními trakčními bateriemi (75 Ah), které mají výrazně vyšší životnost a prodlužují maximální dojezd vozíku.


Max. rychlost 6 km/h / motor 550 watt / elektrický systém 24 V / akumulátor 2x12 V (74 Ah, vždy nové) / max. dojezd 40 km / max. sklon 18 % / nosnost 150 kg / délka vozíku 126 cm / šíře vozíku 68 cm / výška vozíku 117 cm / hmotnost vozíku 150 kg / sklon zádové opěrky 5° - 20° / výška zádové opěrky 54 cm  / zadní kola ⌀ 12,5" cm / přední kola ⌀ 14" cm


Výhody:

Robustní a odolná konstrukce vhodná i do těžšího terénu.

Celoodpružená sedačka pro Vaše pohodlí na cestách.

Možnost objednání varianty se speciálními trakčními bateriemi.


Repasovaný produkt vždy obsahuje nové baterie, více informací naleznete v záložce Poradna.

Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.