Antidekubitní sedák pro invalidní vozík nový

od 1 590 Kč
od 1 419,64 Kč bez DPH
Nový produkt

Antidekubitní podsedák je jednou z nejoblíbenějších antidekubitních pomůcek. Je navržen tak, aby zamezil vzniku dekubitů, tedy proleženin. Doporučuje se také při prevenci vzniku dekubitů. Pomáhá udržovat správné držení těla a poskytuje stabilizaci těla.

ks
Dostupnost:
Zvolte variantu
Kód zboží:
Zvolte variantu
Záruka:
24 měsíců
Matrace - Cirkulace vzduchu
Matrace - Antialergické vlastnosti
Matrace - Pratelné na 40°

Sedák má samonafukovací systém pneumatické komory a je tvořen pěnou VISCO-ELASTIC s paměťovou pěnou. Potah sedáku je z paropropustné a protiskluzové textilie. 

Pneumatický sedák proti proleženinám se skládá ze vzduchové komory, ve které je instalován samonafukovací regulační ventil. Sedák je vybaven snímatelným potahem vyrobeným ze dvou druhů tkanin, zip je krytý. V horní části potahu je paropropustná tkanina odolná proti vlhkosti a ve spodní části protiskluzová tkanina zabraňující sklouznutí sedáku.

Sedák  se sám nafoukne vzduchem díky použití regulačního ventilu a přizpůsobí se tvaru těla uživatele za pomoci přizpůsobitelné vzduchové komory.

Pokud si nejste jistí jakou šíři zvolit, tak se podívejte do tabulky, která vás navede, nebo nás telefonicky kontaktujte a my vám rádi poradíme.


Trvalé zatížení do 150 kg / obal je omyvatelný, snímatelný, dezinfikovatelný, pratelný (40 °C) / rozměry 40 x 41 x 8 cm (délka x šíře x výška) / hmotnost 1 kg


Výhody:

Ochrana proti proleženinám

Snímatelný potah, který lze prát

Pomocí ventilu si regulujete tvrdost / výšku sedáku

Konstrukce sedáku umožňuje použití na invalidních vozících i běžných židlích.