Lehké čtyřkolové chodítko Rehasense Server č. 122

3 590 Kč
3 205,36 Kč bez DPH

Stylové chodítko Server má jedinečný trojúhelníkový profil a pevný rám. S hmotností výrazně nižší než 7,5 kg je jedním z nejlehčích chodítek na trhu v uživatelské kategorii do maximální hmotnosti 150 kg. Velikost chodítka je "S".

ks
Dostupnost:
Skladem
Obecné - Pojezdová kolečka
Obecné - Výškově nastavitelný

Skládací konstrukce

Chodítko se snadno skládá a nabízí pro skládání jednoduchý uzamykací systém, který zároveň slouží jako ergonomicky tvarovaná rukojeť, s jejíž pomocí se chodítko zvedá.


Stabilní a odolný

Rám a sedadlo jsou testovány na maximální zatížení 150 kg. Lehké a spolehlivé brzdy. Nerozbitná kolečka potažená TPE s gumovým vzorkem. Bezúdržbová. Konstrukce rámu a speciálně tvarované rukojeti zajišťují optimální uživatelský komfort (snadné otáčení, malý poloměr otáčení a stabilita).

Součástí je držák na hole (není nainstalován)

Výškově nastavitelný

Rukojeti jsou plynule výškově nastavitelné od minimální výšky 63 cm do maximálně 79 cm výšky. Měkké ergonomicky tvarované rukojeti s odrazkou, nastavené pro správnou polohu rukou. Hladké ruční brzdy.

Chodítko je vhodné pro postavy menšího vzrůstu

Nákupní taška

Taška se jednoduše nacvakne na rám chodítka. Je látková, proto je možné chodítko složit i s ní. Nosnost tašky je 5 kg.

Sedátko

Chodítko má funkci zajištění brzd. Což znamená, že si můžete chodítko zabrzdit a sednout si na sedátko. Sedátko je částečně průhledného materiálu. Slouží to k nácviku chůze - aby si mohl uživatel vidět na nohy a cvičit tak svou chůzi.

Produkt je možné vyzvednout v Ostravě, nebo zaslat kurýrní službou PPL.


Délka 68 cm / šířka 60 cm (ve složeném stavu 24 cm) / šířka sedu 60 cm / nastavitelná výška područek 63 - 79 cm / výška sedátka od země 50 cm / velikost S / váha 7 kg / nosnost 150 kg / nosnost nákupní tašky 5 kg