Židle do sprchy Etac s odnímatelnými područkami i zády č. 116

2 490 Kč
2 223,21 Kč bez DPH
Osobní odběr Ostrava / PPL kurýr

Ze židle lze jednoduše vytvořit taburet, je výškově nastavitelná a lehká. Navíc pro lepší vstávání je možné si u předních nožiček upravit náklon. Nosnost má do 160 kg.

ks
Dostupnost:
Skladem

Základní stoličku do sprchy lze snadno přeměnit na kompletní židli do sprchy přidáním opěrek rukou a zad.
Židle je stabilní na každé podlaze a má unikátní design, který se díky flexibilnímu sedadlu přizpůsobí nerovným podlahám. Měkké, vysoce kvalitní objímky se přizpůsobí podlaze a zajišťují dobrou přilnavost. Všechny tyto funkce přispívají k bezpečnosti uživatelů. Výkroj usnadňuje provádění každodenní hygieny.

Židli lze snadno nastavit na požadovanou výšku pomocí teleskopických nohou. Vpředu jej lze nastavit o jeden stupeň níže pro mírně dopředu nakloněnou sedačku pro usnadnění vstávání. V případě potřeby většího pohodlí jsou k dispozici měkké podložky, které jsou speciálně vhodné pro sprchování.

Snadná manipulace
Židle se snadno ovládá díky nízké hmotnosti. Sestavení je možné bez potřeby jakéhokoli nářadí.


Nejedná se o nový produkt, ve výprodeji bez záruky


Hloubka 50 cm / Nastavitelná výška 80 - 95 cm / rozměry výkroje 13 x 11,5 cm / rozměry sedáku 45 x 41 cm / Nastavitelná výška sedu 42 x 57 cm / vnější šířka s područkami 54,5 cm / šířka sedu mezi područkami (pokud jsou nasazené) 45 cm / materiál polypropylen a hliník / váha 4,7 kg  / nosnost 160 kg /