Měsíční pronájem schodolezu pásového

2 000 Kč
1 652,89 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Pásový schodolez slouží k bezpečnému transportu osob s libovolným invalidním mechanickým vozíkem.

ks
Dostupnost:
Na dotaz
Kód zboží:
2224

Pásový schodolez je určen pro snadný a zejména bezpečný transport pacienta s invalidním vozíkem. Díky motoru stačí vynaložit minimální úsilí pro překonání překážky. Oproti kolečkové verzi schodolezů lze přepravovat i pacienta, který má výrazně vyšší hmotnost než osoba obsluhující schodolez. Je to proto, že není nutné balancovat schodolez s osobou. Schodolez sými ozubenými pásy celou dobu přesunu stojí pevně na schodišti, náročnější je pouze přesun mezi jednotlivými schodišti kdy je nutné schodolez i s osobou a vozíkem naklonit směrem k obsluze a převést k dalšímu schodišti. Lze na něj snadno upevnit téměř všechny běžné modely invalidních vozíků. Součástí pronájmu není samotný mechanický vozík, jen schodolez s nabíječkou či nabíjecím kabelem.

Toto zboží si můžete odkoupit z nájemní smlouvy a my Vám poskytneme slevu ve výši jednoho měsíčního nájmu z pořizovací ceny.


Akumulátor 2x6 V (20 Ah) / výška 92 cm / délka 147 cm / šířka 64 cm / hmotnost 55 kg / max. zátěž 130 kg / max. sklon -35° 


Výhody:

Nejbezpečnější varianta schodolezů.


Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.