Otto Bock B500 S - Elektrický vozík

od 22 990 Kč
od 19 991,30 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Repasovaný elektrický invalidní vozík Otto Bock B500s je obdobná verze vozíku B500, liší se důmyslně upravenou konstrukci, díky které je vozík lépe ovladatelný i v těžším terénu.

ks
Dostupnost:
Zvolte variantu
Kód zboží:
Zvolte variantu
Záruka:
6 měsíců
Hmotnost:
90 kg

Elektrický invalidní vozík od světoznámého německého výrobce Otto Bock vyniká zejména svou speciální konstrukcí, která uživateli zprostředkovává lepší ovladatelnost a manipulaci v terénu. OttoBock b500s je vhodný pro pohyb v exteriéru i interiéru. Je vybaven vším, co budete potřebovat na cestách, včetně joysticku, díky kterému pro vás bude ovládání hračkou. Vozík je díky své konstrukci schopen překonat i překážky vysoké až pět centimetrů. S elektrickým invalidním vozíkem Otto Bock už Vám nic nebude stát v cestě za vaším dobrodružstvím.

Vozík má v základní výbavě baterie s kapacitou 50 Ah, můžete si však objednat i variantu se speciálními trakčními bateriemi (74 Ah), které mají výrazně vyšší životnost a prodlužují maximální dojezd vozíku.


Max. rychlost 6 km/h / akumulátor 2 x 12 V (50 Ah) / max. stoupání 15% / max. výška překážky 5 cm / nosnost 140 kg / délka 108 cm / šíře 64 cm / výška 55 cm / průměr kol 9" a 14" / max. dojezd 20 km (za ideálních podmínek) / hmotnost 100 kg


Výhody:

Speciální konstrukce uzpůsobená pro lepší ovladatelnost v terénu.

Možnost sklopení zádové opěrky pro snadný transport.


Repasovaný produkt vždy obsahuje nové baterie, více informací naleznete v záložce Poradna.

Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.