×
INFORMACE O PROVOZU POBOČEK
Vážení zákazníci, dne 28. 9. 2023 jsou pobočky v Ostravě a Praze uzavřeny. Pouze pobočka v Praze bude uzavřena i následující den 29. 9. 2023. Děkujeme za pochopení.

MotoMed LETTO - Pro nohy (v leže)

19 990 Kč
17 383 Kč bez DPH

Motomed Reck Viva číslo 117 je léčebný pohybový přístroj kompenzující nedostatek pohybu. Tento typ umožňuje aktivní či pasivní procvičení dolních končetin v leže.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
2219
Motomedy - Trénink nohou
Obecné - Výškově nastavitelný

Motomed Viva je pohybový přístroj poháněný motorem od světoznámého výrobce Reck. Motomedy jsou určeny všem osobám trpícím ochrnutím. Kompenzují jim nedostatek pohybu a pomáhají zmírňovat následky, jako je ztuhlost kloubů, křeče či špatné zažívání. Pohybový přístroj Viva nabízí širokou škálu programů (symetrický trénink ochrnuté části těla, uvolnění křečí, samostatné šlapání...),  které můžete libovolně nastavovat na displeji, na kterém můžete také sledovat průběh tréninku. Výhodou zařízení je jeho pojízdnost. Motomed doporučujeme používat z elektrické polohovací postele, protože je nutné si nastavit výšku tak, aby to bylo pro uživatele co nejpohodlnější.

Motomed Reck Viva Vám pomůže plnohodnotně procvičit dolní končetiny aktivně, i pasivně s pomocí pohonu. Součástí motomedu jsou držáky lýtek. Pomáhaji nohy fixovat a udržovat ve správné poloze.

V galerii naleznete dva motomedy, do poznámky v objednávce uveďte, jestli chcete modrý, nebo bílý MOTOmed Letto

Motomed nevozíme naší dopravou, možný je pouze osobní odběr v Ostravě, nebo doručení kurýrní službou PPL.

Jedná se o starší produkty, funkční. Ve výprodeji bez záruky.


šíře 55 - 65 cm (základnu je možné zúžit) / délka 100-112 cm / výška 126-146 cm / váha 65 kg (modrý motomed je nižší, kratší a užší)

Ke stažení 1

Navod Viva reck 1.pdf 86.6 KB