×
Pobočka Praha:
Vážení zákazníci, omlouváme se, ale z kapacitních důvodů nejsme schopni garantovat montáž s našim technikem v běžném režimu. Pro aktuální termín dodání nás prosím kontaktujte. Omezení předpokládáme do 8.7.2022 a netýká se osobního odběru nebo PPL zásilek. Děkujeme za pochopení.

Meyra iChair MC1 - Elektrický vozík - základní baterie

24 990 Kč
21 730,43 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Repasovaný elektrický invalidní vozík iChair klade důraz především na kvalitní zpracování a komfortní jízdu v exteriéru i interiéru.

ks
Dostupnost:
Na dotaz
Kód zboží:
1320
Záruka:
6 měsíců
El. vozíky - Dlouhý dojezd
El. vozíky - Interiérový vozík
El. vozíky - Vozík do města

Elektrický invalidní vozík německého výrobce Meyra je synonymem pro špičkovou kvalitu a důmyslnost zpracování. Invalidní vozík je vybaven kvalitním odpružením, které Vám zajistí pohodlnou jízdu i po nezpevněném terénu. Naopak jeho menší rozměry umožňují jednoduchou manipulaci i ve stísněných prostorách Vašeho domova. Elektrický vozík iChair je proto ideální volbou, pokud hledáte kompromis mezi venkovními vozíky a vozíky do interiéru. Díky možnosti polohování sedačky a nastavitelnými postranicemi s područkou, je tento vozík ideální volbou pro každého, kdo ocení kvalitu a dobré jízdní vlastnost za atraktivní cenu. 


Max. rychlost 6 km/h / motor 2 x 180 watt / elektrický systém 24 V / akumulátor 45 Ah (vždy nové) / max. dojezd 25 km (za ideálních podmínek) / nosnost 120 kg / stoupání 15 % / hmotnost vozíku 81 kg / délka vozíku 111 cm / výška bez opěrky hlavy 101 cm / šíře vozíku 59 cm / nastavitelná šíře sedu 43-55 cm / hloubka sedu 40-53 cm / výška sedu 44-51 cm / max. výška překážky 6 cm / přední kola ⌀ 12" cm / zadní kola ⌀ 14" cm / mechanické polohování sedu 0-10° / mechanické polohování zádové opěry -10° až 30°/ osvětlení LED / ovládací jednotka VR2 / hladina hluku <70 dB


Výhody:

Kvalitní zpracování a spolehlivost za každých podmínek.

Nejnižší cena na českém trhu.

Kvalitní LED osvětlení.


Repasovaný produkt vždy obsahuje nové baterie, více informací naleznete v záložce Poradna.

Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.